Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "MEMORIES OF SUNRISE FESTIVAL" /aktualizacja: Sunrise Festival przełożony na 2021 rok/
14 kwietnia 2020, 16:29 , aktualizacja 17 kwietnia 2020, 18:53
W ramach „Memories Of Sunrise Festival” zagrają Matys, Matush, Neevald, Bartes, Gromee i Miqro! Tego nie można przegapić! Najlepsza muzyka, najlepsi DJ’e i klimat, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. #zostańwdomu i poczuj jedyne i niepowtarzalne wspomnienia.


Pierwszy koncert odbył się 13 kwietnia, na którym zagrał DJ Matys, kolejne występy można posłuchać i obejrzeć w dniach od 14 do 19 kwietnia wieczorem i będą transmitowane na FB fanpagu Sunrise Festival z opcją odtworzenia ich także w późniejszym czasie.Sunrise Festival to jeden z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej. Historia rozpoczęła się w 2003 roku, gdy po raz pierwszy w kołobrzeskim amfiteatrze rozbrzmiały dźwięki muzyki house i trance. Od początku istnienia festiwalu mogliście usłyszeć największe gwiazdy muzyki klubowej.
Kołobrzeski amfiteatr okazał się zbyt mały i od 2019 roku Sunrise Festival odbywa się w Podczelu - na terenie byłego lotniska.

KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW: MDT–Music Defeats Time z dnia 17 kwietnia -
"...Z uwagi na panującą sytuację podjęliśmy decyzję o przełożeniu tegorocznej edycji Sunrise Festival na kolejny rok. Informujemy o tym z głębokim smutkiem, ale jesteśmy świadomi, że Wasze zdrowie i życie jest wartością nadrzędną. Jesteśmy odpowiedzialni. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której ktoś z Was mógłby zostać zakażony podczas naszego wydarzenia.
Nowy termin 18.edycji Sunrise Festival to 23-25 lipca 2021 roku. Zmieniamy datę, ale dokładamy wszelkich starań, by obecny line-up pozostał bez zmian. Chcemy, by wszyscy artyści ogłoszeni do tej pory zagrali w Podczelu w 2021 roku. Wszystkie zakupione bilety zachowają ważność
...".

Od wielu lat partnerem radiowym imprezy jest RMF MAXXX, który transmituje każdego roku, przez cały festiwalowy weekend, najważniejsze koncerty.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, sunrisefestival.pl
Zdjęcia: Sunrise Festival


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz