Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   FAN FM: wywiad specjalny z Markiem Tomalikiem - prowadzącym program podróżniczy w RMF CLASSIC
14 maja 2020, 12:25 , aktualizacja 14:13
Zapraszamy do przeczytania wywiadu specjalnego, którego udzielił nam Marek Tomalik - dziennikarz, publicysta, podróżnik, autor książek podróżach, m.in. tych do Australii, prowadzący podróżniczy program na antenie RMF CLASSIC.


Rozmawialiśmy o podróżach tych bliskich, po Polsce oraz dalekich, w tym do ukochanej przez Marka Australii. Nie zabrakło pytań o program "Jasna strona świata", który nasz gość prowadzi w każdą niedzielę od 16.00.
Nie zabrakło też pytań o podróże w czasie, który mamy obecnie.

Fragment:
FAN FM: Pierwsza audycja została wyemitowana jesienią w 2017 roku, jak to się zaczęło? Czy były jakieś wytyczne od dyrektora programowego co do formuły programu?

Marek Tomalik: Dostałem zaproszenie. Zadzwoniła do mnie ówczesna Dyrektor Programowa RMF CLASSIC Magdalena Wojewoda-Mleczko i zapytała , czy nie chciałbym czegoś takiego poprowadzić. Byłem wtedy w kompletnie innym świecie. Miałem przerwę ładnych kilku lat pracy w radiu i pogodziłem się z tym, że jestem już poza radiem, choć radio to był i jest absolutnie mój żywioł, tak jak podróże, tak jak muzyka. I przyznam szczerze, nie poczułem tego zaproszenia.

Później jednak pojechałem do Krakowa i spotkałem się z obecnym Dyrektorem Programowym Pawłem Pawlikiem, który mnie przesłuchał, coś tam opowiadałem, on powiedział „no wiesz, jest to dalekie od formy, od tego co byśmy tutaj chcieli usłyszeć, ale potencjał w Tobie jest...


Polecamy cały wywiad z Markiem Tomalikiem.

Marek Tomalik - wywiad specjalny dla FAN FMKrzysztof Leszczyński, FAN FM
Zdjęcia: RMF CLASSIC


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz