Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM zaprasza na "Weekend bez końca"
10 czerwca 2020, 13:51
W propozycjach programowych na długi czerwcowy weekend znalazły się: Disco 90., Bajlando z Iglesiasem, Rockandrollowa historia świata z Piekarczykiem i Jędrychem, a Barnowski z Dykiem opowiedzą o tym, jak narodziła się polska mafia.

Ulubione małżeństwo wszystkich Polaków, czyli Janusz i Grażynka zagoszczą podczas długiego weekendu czerwcowego w RMF FM w czwartek, piątek i sobotę tuż po godzinie 10.00.

11 czerwca, w czwartek od 20:00 - Disco 90.
Szykujcie formę, bo jak DJ Jędrych puści największe hity lat 90. to nawet w zaciszu domowym rozkręci się niezła impreza.

12 czerwca, w piątek od 20:00 - Bajlando u Iglesiasa.
RMF FM ogłasza przedwakacyjną rozgrzewkę. W programie pojawi się więc dużo słonecznych hitów, wakacyjnych wspomnień i szalonej zabawy.

13 czerwca, w sobotę od 21:00 - Rockandrollowa historia świata.
Marcin Jędrych i Marek Piekarczyk - ten duet to petarda. Wokalista kultowego TSA, bezkompromisowy, męski i baaardzo szczery Marek Piekarczyk znowu zdradzi wam tajniki prawdziwego życia rockmana.

14 czerwca, w niedzielę od 21:00 - Sceny zbrodni.
Dwaj radiowi detektywi, tj. Daniel Dyk i Kamil Barnowski postanowili przyjrzeć się sprawie mafii - i to polskiej mafii. Nie bojąc się niczego i nikogo opowiedzą wam o narodzinach polskiej mafii. Uwaga - słuchasz na własną odpowiedzialność.

Inne atrakcje "Weekendu bez końca":
Po drodze z RMF FM. Podziel się swoim miejscem wartym zobaczenia. Wskaż je na mapie i napisz, jaka historia się z nim wiąże. Najciekawsze propozycje usłyszycie na antenie RMF FM. Swoje zgłoszenia można przekazać na stronie www.rmf.fm/bajeczne-miejsce.

Roooowery! Roooowery rzucili w RMF FM. 11 czerwca powraca rowerowa akcja RMF FM. Codziennie świeża dostawa niezawodnych rowerów INDIANA. Jak je zdobyć? Po prostu słuchaj radia przez cały długi weekend, a gdy usłyszysz hasło: Rowery! Rowery rzucili w RMF FM! podejmij wyzwanie rzucone przez prowadzącego i zawalcz o swój rower.

Przepisy na grilla. Na www.rmf.fm możecie sprawdzić sprawdzone przepisy na grilla.

Udanego "Weekendu bez końca" z RMF FM życzy FAN FM.

Redakcja FAN FM, FAN FM, rmf.fm

Przeczytaj również:
  • Czerwcowy długi weekend w RMF FM (31 maja 2015)
  • Zmiany w weekendowej ramówce RMF FM (4 marca 2015)
  • Weekend czerwcowy w RMF FM (18 czerwca 2014)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz