Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wieczór wyborczy w RMF FM i na RMF24.pl - specjalne wydania Faktów oraz studio "Po prostu Polska"
28 czerwca 2020, 08:27 , aktualizacja 08:40
28 czerwca Polacy wybierają prezydenta. Lokale wyborcze zamknięte zostaną o 21:00, chwilę później dowiemy się, czy losy najwyższego urzędu w kraju rozstrzygnęły się w I turze, czy za dwa tygodnie (12 lipca) ponownie pójdziemy głosować.


Specjalne wydania Faktów RMF FM poprowadzi Tomasz Staniszewski - co pół godziny: o 21:00, 21:30, 22:00, 22:30 i 23:00. W nich oczywiście sondażowe wyniki wyborów, relacje reporterów, analizy, komentarze.

"Po prostu Polska", czyli studio wyborcze RMF FM i DGP.
Na www.RMF24.pl oraz na profilach społecznościowych Radia i Dziennika Gazety Prawnej (Twitter, Facebook, YouTube) Marcin Zaborski, gospodarz Popołudniowej Rozmowy w RMF FM oraz Marek Tejchman, zastępca redaktora naczelnego "Dziennik Gazeta Prawna", poprowadzą studio wyborcze "Po prostu Polska".

Dziennikarze będą komentować i analizować sondażowe wyniki głosowania. Zajrzymy do sztabów wyborczych, pokażemy przemówienia poszczególnych kandydatów.
Reporterzy RMF FM Patryk Michalski, Mariusz Piekarski, Tomasz Skory, Krzysztof Zsada, Grzegorz Kwolek, Krzysztof Berenda oraz Michał Dobrołowicz będą relacjonować to, co dzieje się w sztabach i Państwowej Komisji Wyborczej.

Powyborczy poranek w RMF FM.
W Faktach RMF FM usłyszycie najświeższe informacje, wyniki, analizy i komentarze, a Robert Mazurek i Marcin Zaborski zaproszą na rozmowy z politykami o 07:00, 08:00 i 09:00.

Redakcja FAN FM, FAN FM, rmf24.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz