Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienne propozycje programowe RMF FM
31 sierpnia 2020, 15:08 , aktualizacja 15:22
Po wakacjach wracają na antenę RMF FM sprawdzone, dobrze znane słuchaczom pasma programowe. W jesiennej ramówce znajdziemy także nowości.

Ekipa "Wstawaj, Szkoda Dnia" budzić będzie od poniedziałku do piątku od 5.30 do 9.00. W programie m.in. usłyszysz Felieton Tomasza Olbratowskiego o 7.50, a tuż po godzinie 8.00 "Poranna rozmowa w RMF FM", którą poprowadzi Robert Mazurek.

"Byle do Piątku - poniedziałek-piątek, godzina 9.00-14.00. To program najchętniej słuchany przez Polaków w pracy. W nim duża dawka najlepszej muzyki, świeżych newsów, czasami pojawiać się będę gwiazdy. W czwartki w tym paśmie, tuż po godzinie 12.00, akcja "Twoje Love Story w RMF FM".

"Lepsza Połowa Dnia - poniedziałek-piątek, godzina 14.00-18.00. Z RMF FM popołudnia nigdy nie są nudne. W tym programie znajdziecie klub myśliciela, Gorącą Sekretarkę, do której dzwoni cała Polska, Maćka Dowbora, czyli gościa od dużych pieniędzy. Tylko w Lepszej Połowie Dnia "Szefu na dziś" prawdę Ci powie, a Trump w piątek ogłosi nadejście weekendu.

"Kawałki do śpiewania" - poniedziałek-czwartek, godzina 18.00-19.00. Razem z RMF FM odreaguj stres całego dnia i zgarnij fajne nagrody - wyślij do radia filmik, jak śpiewasz i ciesz się naszymi żółto-niebieskimi gadżetami.
W piątki o tej porze, program znany z wakacyjnej ramówki - Twoje 5 minut w RMF FM. Tak, tak - zostawiamy waszą ulubioną muzyczną zabawę "Twoje 5 minut w RMF FM"! Już teraz myślcie, co chcecie zaśpiewać i wyślijcie do radia swoje nagranie. A raz na dwa miesiące ukazywać się będzie specjalna Live Sessions z udziałem słuchaczy RMF FM, którzy zostali laureatami pierwszej edycji naszej muzycznej zabawy.

"Poplista" i "Poplista Plus" - poniedziałek-czwartek, godzina 19.00-00.00. W wieczornym paśmie RMF FM kolejne notowania listy, najlepsze muzyczne kawałki, prawdziwe emocje, wywiady z gwiazdami. W piątkowy wieczór w tym paśmie, po notowaniu "Poplisty" program "Disco 90". RMF FM rozkręci najlepszą imprezę, czyli wasze ulubione Disco 90. Będą tańce, będą najlepsze muzyczne kawałki i będzie... karaoke z gwiazdami. Program da też możliwość zaśpiewania wielkiego hitu ze swoją ulubioną artystką/artystą.

"Poranek z RMF FM" - sobota-niedziela, godzina 7:00-11:00. W każdą sobotę i niedzielę prowadzący wypiją kawkę, podniosą na duchu. Poranny program weekendowy w RMF FM to dobry humor na dzień dobry.

"Lepiej być nie może" - sobota-niedziela, godzina 11.00-16.00. Świeża prasówka, nowe fakty, genialna muzyka, telefony od słuchaczy. A tuż po 11.30 ulubione małżeństwo, czyli Janusz i Grażynka. I od razu na waszej twarzy zagości uśmiech i weekend będzie udany.

"Kawałek weekendu" sobota-niedziela, godzina 16.00-21.00. W tym programie mie ma miejsca na nudę - zwłaszcza, że w sobotę usłyszycie najlepsze wykonania z muzycznej zabawy "Twoje 5 minut w RMF FM", a w niedzielę będziecie mogli posłuchać mistrzowskich felietonów Olbratowskiego - i to w podwójnej dawce. Od godziny 20:00 "Numer za numerem".

"Śmieszna Historia Świata - sobota, godzina 21.00-23.00. Jacek Tomkowicz, Tomasz Olbratowski i Przemysław Skowron przedstawią wam znane wydarzenia historyczne w krzywym zwierciadle. Gwarantujemy 2 godziny śmiechu. Przygotuj chusteczki do ocierania łez i coś do picia, bo od ciągłego chichotu zaschnie ci w gardle.
A już po 23.00 nowy odcinek "Misji Specjalnej".

"Sceny zbrodni - niedziela, godzina 21.00-23.00. Kamil Barnowski i Daniel Dyk, czyli tajni agenci RMF FM przyglądają się tajemniczym zniknięciom, niewyjaśnionym sprawom, przeszukują najdziwniejsze karty kryminalnej historii.
A już po 23.00 premierowy odcinek "Dorwać bestię".

Redakcja FAN FM, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz