Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienna ramówka RMF Classic
31 sierpnia 2020, 16:02
31 sierpnia RMF Classic wystartował z jesienną ramówką. Wracają dobrze znane i lubiane pasma programowe. W propozycjach znalazł się również nowy konkurs dla słuchaczy.


Do jesiennej ramówki RMF Classic wracają "Niedomówienia" Artura Andrusa – czyli niedzielne rozmowy znanego dziennikarza i satyryka z ludźmi świata kultury, sztuki i estrady.
Po wakacyjnej przerwie na antenie pojawi się także niedzielna "Lista Przebojów Muzyki Filmowej".
Do ramówki wracają popołudniowe programy tematyczne poświęcone literaturze, kulturze i filmowi, ekologii, zdrowemu stylowi życia oraz podróżom.

Zespół RMF Classic przygotował także nowe propozycje konkursów w pasmach przedpołudniowych.
W porannym "Śniadaniu Mistrzów" słuchacze, szczególnie ci odwożący dzieci do szkoły, zmierzą się z „Classówką w RMF Classic” a ci, którzy jeszcze żyją wakacjami, będą mogli współtworzyć konkurs "Wspomnienie lata" - to zabawa związana z najbardziej niezwykłymi miejscami w Polsce, które tego lata odkryli słuchacze.

Także jedno z wieczornych pasm muzycznych – poniedziałkowy program "Muzyka na dobry tydzień" współtworzony będzie przez słuchaczy.

Już niebawem pojawi się w RMF Classic nowy, autorski program popularnego wokalisty, kompozytora i autora tekstów. O kogo chodzi? Tego na razie RMF Classic nie zdradza. Gwiazda jest wielkim fanem kina i muzyki filmowej a w swoim programie prezentować będzie najsłynniejsze filmowe tematy, które dobierze według subiektywnego klucza.

Redakcja FAN FM, FAN FM, rmfclassic.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz