Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   3. Wodecki Twist Festiwal - edycja online
27 września 2020, 11:53 , aktualizacja 28 września 2020, 11:25
27 września 2020 roku odbędzie się koncert "Dobrze, że jesteś" w ramach 3. edycji Wodecki Twist Festiwalu - online. Koncert transmitowany będzie na żywo od godizny 20.00 na kanale YouTube Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego i dostępny bezpłatnie przez pół roku od daty premiery.


Festiwal WODECKI TWIST co roku inaugurowała piosenka „Zacznij od Bacha” w wykonaniu najznakomitszych chórów z całej Polski.
W związku z ograniczeniami epidemiologicznymi trzeba było przenieść wspólne śpiewane z krakowskiego Rynku Głównego do sieci.
Transmisja z tego wydarzenia w niedzielę 27 września od godziny 12.00 - zobacz.

Główny wydarzeniem tegorocznej, wyjątkowej edycji Festiwalu będzie wieczorny koncert pod tytułem „Dobrze, że jesteś”, który wypełnią najpiękniejsze piosenki i duety o miłości skomponowane przez niezapomnianego Zbigniewa Wodeckiego.
Specjalne aranżacje na tę okazję przygotował Tomasz Szymuś, pod którego batutą wystąpią muzycy tego dnia. Zespołowi będą towarzyszyć artyści Santander Orchestra. Na scenie pojawią się: Kuba Badach, Ania Rusowicz, Natalia Kukulska oraz Ewelina Cassette, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Agnieszka Judycka i Daniel Malchar, związani z teatrem Słowackiego. Koncert poprowadzi Magda Miśka-Jackowska. Część muzyczną uzupełnią audiowizualne materiały z archiwum. A w nich zarówno Zbigniew Wodecki, jak i charyzmatyczny, artystyczny Kraków. Koncert poprowadzi Magda Miśka-Jackowska. Transmisja w online od godziny 20.00 - zobacz

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radio RMF FM oraz Radio RMF CLASSIC.
Zapraszamy.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, wodeckifestiwal.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz