Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Specjalne programy i refleksyjna muzyka na dzień Wszystkich Świętych w RMF FM
29 października 2020, 11:23 , aktualizacja 11:29
To będzie weekend wyjątkowych programów na antenie RMF FM. Sobotni wieczór to zlot najlepszych polskich podcasterów kryminalnych oraz podróże do nawiedzonych miejsc. Niedziela to historie i muzyka słuchaczy oraz wyjątkowy balladowy Top Wszech czasów.


31 października

Od 20:00 odbędzie się Zlot najlepszych polskich podcasterów kryminalnych w RMF FM. Przeżyj historie rodem z koszmarów. Poznaj niewyjaśnione sprawy, które wstrząsnęły Polską. Śledztwa, które toczyły się latami, a przestępcy wymknęli się wymiarowi sprawiedliwości. Ten wieczór należy do mrożących krew w żyłach podcasterów. To będzie program dla ludzi o mocnych nerwach.

Po zlocie Daniel Dyk i Kamil Barnowski sprawią, że z pewnością szybko nie zaśniecie. Zabiorą nas w podróż do nawiedzonych miejsc. Posłuchamy historii, które zmrożą ci krew w żyłach. Prowadzący spróbują rozwikłać najbardziej tajemnicze zagadki historii. Schowaj się pod kołdrę i słuchaj – to będzie niezwykła Noc Tajemnic w RMF FM.

---

1 listopada
to każdego roku czas, w którym wracamy pamięcią do minionych chwil i osób, których nie ma już z nami. Z sentymentem wspominamy wspólnie spędzony czas. Tego dnia na antenie RMF FM programy oraz muzyka, która przenosi do przeszłości i historie słuchaczy, które wzruszają.

Ostatnia piosenka, na zawsze Twoje... przeboje w RMF FM!
Zdania urwane w połowie, myśli, które wciąż wracają, i słowa, których nie zdążyliśmy wypowiedzieć zanim odeszli. A może te słowa są zbyt trudne, by je wypowiedzieć? Ostatnia piosenka, czyli przeboje zadedykowane przez Was zagra Ola Filipek od 11.00-15.00.

Top Ballady WSZECH CZASÓW
Gdy tęsknisz za czymś, co było wczoraj, gdy dzień wygląda jak samotna noc, gdy życie rozpada ci się na kawałki... Wtedy właśnie zjawiają się one – piosenki, które szybko składają Cię w całość.
Usiądź wygodnie, zaparz sobie dobrą kawę i spędź popołudnie z Krzysztofem Urbaniakiem i Markiem Piekarczykiem oraz swoimi wspomnieniami. Od godziny 16:00 niezwykła lista kawałków Waszego życia i bardzo osobiste historie legendarnych przebojów.

Ostatnie dni legendy
Od 20:00 do 24:00 przenieś się razem z RMF FM w samo centrum dramatycznych wydarzeń i poznaj kulisy śmierci legend świata muzyki i sportu! Archiwalne materiały, zeznania świadków i materiały prosto z kronik policyjnych. Mateusz Opyrchał pochyli się nad historiami takich postaci jak Amy Winehouse, Avicii oraz Head Ledger. W programie nie zabraknie refleksyjnej zadumy.

Jak co roku nie zabraknie specjalnych raportów drogowych - Traffic.
Piątek, 30 października - od 15.30 do 22.30;
Sobota, 31 października - od 6.30 do 10.30;
Niedziela, 1 listopada - od 6.30 do 21.30.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz