Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   11 listopada na antenie RMF FM
11 listopada 2020, 09:16
W Dniu Niepodległości od samego rana pojawią się na antenie RMF FM kultowe polskie piosenki. Przeboje, które łączą całe pokolenia Polaków i zbuntowane numery, które zmieniały Polskę.

Swój udział w akcji "wspólne słuchanie kultowych polskich przebojów" zapowiedzieli dziennikarze i słuchacze RMF FM, a także legendy sportu i muzyki.

Wszystko to będzie do usłyszenia na ante nie RMF FM oraz do zobaczenia w mediach społecznościowych RMFu (facebook, instagram).Słuchacze mogą również dołączyć... zróbcie zdjęcia, na których pokażecie jak świętujecie 11 listopada wrzucajcie na swoje profile społecznościowe i koniecznie oznaczci je hasztagiem #RMFPL

Popołudniu, od 16.00 "Radiowcy bez cenzury", czyli Skowron, Olbratowski i Tomkowicz zapraszają na specjalne wydanie Historii dla dorosłych pt. "Radosna niepodległości". Będzie o bohaterach niepodległej.Tradycją świętowania Dnia Niepodległości było wspólne śpiewanie biało-czerwonych przebojów na Rynku Głównym w Krakowie. Epidemia sprawiała, że tego roku wydarzenie nie może się odbyć. Powspominajmy więc jak to było w poprzednich latach.
Dotychczas odbyły się cztery edycje tego wydarzenia.

IV Śpiewanie biało-czerwonych przebojów


III Śpiewanie biało-czerwonych przebojów


II Śpiewanie biało-czerwonych przebojów

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm
Zdjęcia: RMF FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz