Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Przedświąteczne propozycje Radia RMF FM
7 grudnia 2020, 08:16
W przedświątecznym okresie Radio RMF FM zaprasza na specjalne akcje, programy i konkursy. Od ubiegłego tygodnia pojawiają się również świąteczne piosenki, a nagrody w loterii SMS-owe rozdaje "Świetny Mikołaj".

Od poniedziałku do piątku między 18.00 a 19.00 program "Jesteś u Mikołaja" z antydedykacjami. Słuchacze pomagają w stworzeniu czarnej listy Świętego Mikołaja. Na stronie rmf.fm/jestes-u-mikolaja napiszcie kto był niegrzeczny i dlaczego. I obyś to nie Ty był u Mikołaja!


Konkurs "Zerwani z choinki" - zgłoszenia do zabawy można dokonać na stronie rmf.fm/zerwani-z-choinki, a każdy piątek finał, w którym jeden ze słuchaczy zostanie połączony losowo z wybranym miejscem i porozmawiać na wybrany temat.


RMF FM pomaga również drobnym przedsiębiorcom, małym firmom. W tym czasie zaprasza nas na "Świąteczny Jarmark RMF FM". Jeśli jesteś rzemieślnikiem, ręcznie malujesz bombki albo zdobisz pachnące pierniki? A może Twoja sąsiadka dorabia sobie do emerytury szyjąc ciepłe wełniane skarpety?! Pokaż je na największym radiowym jarmarku świata! Jarmark jest wirtualny, ale ma ograniczoną ilość świątecznych straganów. Zgłoszenia można przesłać poprzez specjalną stronę rmf.fm/swiateczny-jarmark.
Po co biegać po galeriach, grzebać godzinami w internetach, wystarczy zrobić rundkę po Świątecznym Jarmarku RMF FM, a na pewno znajdziecie wszystkie prezenciki.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz