Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM zaprasza na "Studniówkę Wszech Czasów"
11 lutego 2021, 16:16 , aktualizacja 16:21
Rok 2021 to pierwszy w historii, w którym nie odbyły się tradycyjne studniówki. Radio RMF FM wychodzi naprzeciw tym, którzy chcieliby się pobawić. W sobotę, 13 lutego od 20:00 zaprasza na jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową, wirtualną Studniówkę Wszech Czasów.

Wieczór w ostatnią noc karnawału 2021 roku zapowiada się wyjątkowo.

Słuchacze będą nie tylko świetnie się bawić, ale też poznają maturzystów z całej Polski, porozmawiają na czacie oraz zatańczą wirtualnego Poloneza, specjalnie na tę okazję zremiksowanego przez Gromeego.

Uczestnicy "Studniówki Wszech czasów" wezmą udział w sesji zdjęciowej z Cleo, zatańczą z Dawidem Kwiatkowskim, a rad udzielać im będzie Królowa Beata Kozidrak. Sanah wystąpi w wyjątkowym koncercie.

W roli prowadzących wystąpią Mateusz Opyrchał i Paweł Jawor, którzy poprowadzili z sukcesem wyjątkowego "Sylwestra z RMF FM". Słuchacze będą mogli wygrywać nagrody pieniężne w konkursach tanecznych.

Impreza odbędzie się na platformach gamingowych i na antenie równocześnie. W programie mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od wieku. Na www.rmf.fm będzie można podglądać całą zabawę.

FAN FM zaprasza na studniówkową imprezę Radia RMF FM już 13 lutego od godziny 20.00.
Redakcja FAN FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz