Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Startuje Radio RMF24.pl – nowa stacja informacyjna w Polsce - aktualizacja
19 marca 2021, 13:46 , aktualizacja 22 marca 2021, 07:53
W poniedziałek 22 marca wystartuje nowe radio informacyjne – Radio RMF24.pl – jeszcze więcej informacji!


Radio RMF24.pl na bieżąco informować będzie o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.

Program stacji przygotowuje zespół Faktów RMF FM oraz portalu informacyjnego RMF24.pl – w sumie kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów, korespondentów i wydawców.
Radia słuchać będzie można na platformie RMF24.pl oraz RMF ON – na stronie internetowej www.rmfon.pl i za pomocą aplikacji mobilnej.

Naszym hasłem jest »Jeszcze więcej informacji!« i to będziemy oferować naszym słuchaczom. Dzień z Radiem RMF24.pl to idealny czas dla tych, którzy szukają jeszcze więcej bieżących wiadomości, jeszcze więcej ekonomii, jeszcze więcej sportu, jeszcze więcej kultury” – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

Stacja RMF24.pl będzie dostępna całą dobę, natomiast od 08:00 do 18:30 w dni powszednie program live poprowadzą najbardziej doświadczeni dziennikarze RMF FM: Bogdan Zalewski, Tomasz Staniszewski i Tomasz Weryński, a także Marcin Jędrych, Darek Maciborek i Krzysztof Urbaniak.

Uruchomienie radia informacyjnego to naturalny krok, wykorzystujący olbrzymie zasoby, jakimi dysponujemy jako Grupa RMF, na które składają się przede wszystkim fantastyczni dziennikarze, reporterzy i wydawcy Faktów oraz portalu RMF24.pl. Codziennie dostarczają oni słuchaczom i internautom setki newsów – informacyjna stacja radiowa będzie kolejnym kanałem dotarcia do odbiorców z tymi treściami” – tłumaczy Marek Balawajder.

Na antenie pojawiać się będą relacje reporterów, reportaże, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, analizy ekspertów dotyczące bieżących wydarzeń, komentarze, sondy uliczne, przeglądy prasy czy artykułów z portalu RMF24.pl.
Oprócz tego co godzinę, przez całą dobę, emitowane będą Fakty RMF FM, a dodatkowo, rano i po południu, co pół godziny. W programie znajdą się także wywiady znane z anteny RMF FM – Poranna Rozmowa Roberta Mazurka (o 08:02) i Popołudniowa Rozmowa Marcina Zaborskiego (o 18:02). Oba w rozszerzonej, wydłużonej formie.

Newsy uzupełniać będzie specjalnie dobrana muzyka – gitarowy pop i pop-rock z domieszką klasyki rocka.
Na antenie Radia RMF24.pl usłyszeć będzie można największe przeboje ostatnich dekad XX i początku XXI wieku – od The Police, Perfectu, Phila Collinsa, Lady Pank czy Roxette, przez Red Hot Chili Peppers i Myslovitz, po Dawida Podsiadło i Imagine Dragons” – zapowiada Adam Czerwiński, Dyrektor Muzyczny RMF FM.Wraz ze startem nowego, internetowego radia informacyjnego Grupy RMF w sieci pojawiła się nowa witryna Radia RMF24 - zapraszamy na www.radio.rmf24.pl

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF
Zdjęcia: PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz