Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielkanocne propozycje programowe RMF FM
31 marca 2021, 15:36 , aktualizacja 15:39
Na tegoroczne Święta Wielkiej Nocy Radio RMF zapowiada spotkania z ulubieńcami Słuchaczy. Znajdą się wśród nich Piotr Żyła i David Kwiatkowski. Znajomi i przyjaciele wspominać będą Aleksandra Dobę, a w Lany Poniedziałek Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski zaproszą do "Wyższej Szkoły Podrywu".

Wielki Piątek
Od 18 do 20 na "Piosenki, które dają siłę" zaprasza Krzysztof Urbaniak.
Po 20-tej Daniel Dyk i Kamil Barnowski spotkają się na szczerą rozmowę z Igorem Sypniewskim i Dawidem Janczykiem, piłkarzami, którzy mają odwagę mówić o ciemnej stronie świata wielkiego sportu w audycji "Wyautowani - witajcie po mrocznej stronie kariery!".

Wielka Sobota
Od samego rana Piotr Żyła, znany ze swojego wyjątkowego poczucia humoru, będą rozśmieszać Słuchaczy w programie "Mistrzowskie suchary Piotra Żyły".
Po 16-tej o legendarnym Aleksandrze Dobie opowiedzą znajomi i przyjaciele w programie "Po prostu Olo". Co mówił? Jak żył? O czym marzył i jakie miał plany? – tego postara się dowiedzieć Krzysztof Urbaniak.

Wielkanoc na antenie Radia RMF FM będzie dniem spektakularnego debiutu. O 16-tej w roli prowadzącego swój pierwszy autorski program wystąpi David Kwiatkowski. "Tu Kwiatkowski" jest spełnieniem licznych próśb Słuchaczy, którzy poznają w nim rodzinę i przyjaciół wokalisty.

W Wielkanocny Poniedziałek od 7-ej Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski, najgorsi instruktorzy podrywu otworzą "Wyższą Szkołę Podrywu". W programie Słuchacze nie znajdą pożytecznych rad czy skutecznych chwytów, ale na pewną będą świetnie się bawić.


Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz