Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM zaprasza na majówkę
29 kwietnia 2021, 15:13
Wśród propozycji na majówkowy weekend znalazły się miłosne wyznania słuchaczy wyśpiewane przez Sylwię Grzeszczak i Pawła Domagałę, Klub Komediowy i radiowa telenowela "Zbuntowany amor", którą czyta Jacek Brzostyński.

Nie zabraknie także atrakcji z okazji Dnia Flagi, plebiscytu na biało-czerwony przebój, Wielkiego Finału akcji "Twoje 5 minut w RMF FM" oraz "Imprezy z Królową Nocy", na której Beata Kozidrak zadebiutuje w roli prowadzącej.

Więcej szczegółów majówkowej ramówki RMF FM znajdziecie na www.rmf.fm/majowka

We wtorek, zaraz po majówce, Beata Kozidrak, zakłada w RMF FM Klub Urodzonych 4 maja. Aby zostać członkiem tego klubu słuchacze urodzeni 4 maja będą składać wokalistce życzenia na antenie radia, a te z nich, które najbardziej ją zaskoczą i zachwycą zostaną nagrodzone jej ulubionym tortem urodzinowym i specjalnym wykonaniem przez nią „Happy Birthday” z dedykacją dla zwycięzcy. W prezencie od Beaty Kozidrak dla wszystkich odbędzie się wielka premiera jej nowego singla "Gambit".

6 maja RMF FM zaprasza od 23.00 do 01.00 na "Noc z Sanah", która urządzi przedpremierowe słuchanie swojej najnowszej płyty "Irenka" i przy okazji debiutuje w roli nocnej prowadzącej z pomocą Darka Maciborka.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz