Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Letnie propozycje Radia RMF FM
25 czerwca 2021, 07:25 , aktualizacja 07:33
Na antenie przez całe wakacje nie zabraknie Najlepszej Muzyki na Lato i specjalnych programów. Nie zabraknie też wakacyjnych akcji specjalnych. Już 26 czerwca w Mikołajkach rozstawione będzie żółto-niebieskie miasteczko stacji. RMF FM zaprosi słuchaczy m.in. na podróż Przebojowym Pociągiem z gwiazdami, Maraton Serialu „07 zgłoś się” i oglądanie wschodu Słońca z Dawidem Kwiatkowskim.


Od rana RMF FM będzie budził w programie „Wstawaj, szkoda lata” (codziennie, 6-10), o dobry nastrój zadbają stali prowadzący: Przemek Skowron, Jacek Tomkowicz, Tomasz Olbratowski i Mariusz Kałamaga.

W paśmie „Lato wszędzie” (dni powszednie 10-14:30, niedziele 10-15) RMF FM udowadniać będzie, że „Stara Miłość nie Rdzewieje” – stacja poszukiwać będzie wakacyjnych miłości słuchaczy sprzed lat.
Popołudniami w programie „Czas Letni” (dni powszednie 14:30-19, weekendy 15-20) pojawi się „Gorąca sekretarka na wakacjach”, dzięki której RMF FM odda antenę w ręce słuchaczy.

Wieczory to „POPlista Plus Wakacje” (dni powszednie, 19-24) z notowaniem kultowej listy przebojów i najnowszymi hitami od Darka Maciborka i Marcina Jędrycha.

W soboty powróci program „Co Ludzie Powiedzą” (10-15), w którym prowadzący i reporterzy komentować będą bieżące wydarzenia wraz ze słuchaczami. Nie zabraknie również rozrywki, w którą zaangażowani będą również radiowcy. "Raz, dwa, trzy RMF patrzy!" to radiowy remake kultowej gry w babę jagę. Na to hasło, które wygłaszać będą doskonale znane wam gwiazdy, radiowcy oraz słuchacze zastygną w najdziwniejszej pozie, jaka im tylko przyjdzie do głowy. W tej zabawie słuchacze będę mogli zdobyć świetne gadżety, a także niezapomniane wspomnienia.
Po 20-ej natomiast pojawi się lekko pikantny, miłosno-imprezowy „Gorący wieczór w RMF FM”, a w nim m.in. Mariusz Kałamaga, z przymrużeniem oka odpowie na problemy łóżkowe Polaków. W cyklu „Pani pozna Pana” emitowane będą nietypowe ogłoszenia matrymonialne od słuchaczy, a prowadzący szukać będą właściwego partnera lub partnerki.

W niedzielę powraca też program „To się wytnie” (20-22), czyli wyjątkowy miks muzyki i najzabawniejszych telefonów słuchaczy.

Pojawią się też wakacyjne edycje seriali sensacyjnych RMF FM: „Sceny zbrodni: Najwięksi Kanciarze PRL-u” oraz „Dorwać Bestię: Zapomniane zbrodnie przedwojennej Polski” (oba w niedzielę, 22-24), a także „Misja Specjalna: KGB kontra CIA – Wojny Kontrwywiadów” (wtorki po 23-ej).

Od poniedziałku do niedzieli tuż po północy aż do świtu w "Dobra nocka latem" RMF FM zabawiać będzie słuchaczy nie tylko najnowszymi plotkami, ale również najlepszą wakacyjną muzyką, która rozrusza nawet najspokoniejszą noc.

Wakacyjne akcje specjalne Radia RMF FM

W najbliższą sobotę (26 czerwca) RMF FM zaprasza do Mikołajek, gdzie przez cały dzień turystom i mieszkańcom towarzyszyć będzie miasteczko rozgłośni. Wśród atrakcji m.in. koncert akustyczny Antka Smykiewicza, loty żółto-niebieskim balonem i rejsy motorówką RMF FM oraz kulinarne przysmaki dla turystów: tarta ze szparagami i zapiekanka z sandaczem. Relacje z tego niezwykłego wydarzenia przez cały dzień na antenie stacji.

3 lipca w trasę z Rzeszowa do Trójmiasta wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM. Bezpłatne bilety dla całej rodziny słuchacze będą mogli wygrać przez pierwszy tydzień wakacji w konkursie na antenie stacji i na www.rmf.fm. W podróży towarzyszyć im będą m.in. Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Cleo, Krzysiek Golonka, C-BooL i Gromee i inni. Akcja jest organizowana przy współpracy ze spółką PKP INTERCITY, zapewniającą do realizacji przejazdu specjalną żółtą lokomotywę i najnowsze, komfortowe wagony z taboru przewoźnika, których unowocześnienie zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

7 lipca, czyli 07.07, w Krakowie RMF FM organizuje Maraton z serialem „07 zgłoś się”. Wydarzenie rozpocznie się po 16-ej odsłonięciem gwiazdy Bronisława Cieślaka, w Alei Gwiazd koło Wawelu, gdzie obecna będzie rodzina i fani aktora. A dla słuchaczy, w PRL-owskiej atmosferze, którą zapewni grupa rekonstrukcyjna, stacja przygotuje konkursy i koszulki z wizerunkiem kultowego porucznika Borewicza do wygrania.

31 lipca RMF FM znów obserwować będzie wschód Słońca – w tym roku z Dawidem Kwiatkowskim, który zaraz po nadejściu świtu zagra mini koncert na jednej z bałtyckich plaż.

A lato RMF FM zakończy Finałem Finałów akcji „Twoje 5 minut”. Słuchacze wybiorą spośród finalistów dotychczasowych edycji zabawy jedną gwiazdę, dla której nagrodą będzie supportowanie Beaty Kozidrak podczas koncertu na krakowskich Wiankach. Cała lista nominowanych prezentowana będzie w piątki po 18-ej, a zwycięzca zostanie ogłoszony 27 sierpnia.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
 • Lato w RMF FM – sensacyjne poranki, kryminalne wieczory i stand-uperzy (24 czerwca 2019)
 • Szalone lato z RMF FM! (24 czerwca 2017)
 • Lato 2016 w RMF FM (26 czerwca 2016)
 • RMF FM na wakacje 2014 (30 czerwca 2014)
 • Lato 2013 z RMF FM (29 czerwca 2013)
 • RMF FM na wakacje 2012 (29 czerwca 2012)
 • RMF FM na wakacje 2010 (24 czerwca 2010)
 • RMF FM na wakacje 2009 (18 czerwca 2009)
 • Lato Wszędzie - podsumowanie (31 sierpnia 2008)
 • Bogata letnia RaMóFka RMF FM (19 czerwca 2008)
 • Lato Miłości w RMF FM! (21 czerwca 2007)
 • Wakacje z Agentem RMF FM (21 czerwca 2006)
 • Sekret na lato w RMF FM (20 czerwca 2004)
 • RaMóFka na lato w RMF FM (22 czerwca 2003)
 • Letnia RaMóFka pod hasłem Poszukiwany/Poszukiwana (20 czerwca 2003)


 •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz