Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nowa gwiazda odsłonięta w Alei Gwiazd RMF FM i Miasta Kraków
7 lipca 2021, 20:39 , aktualizacja 21:35
07.07 w Krakowie odsłonięta została gwiazda Bronisława Cieślaka, słynnego odtwórcy roli porucznika Borewicza w serialu "07 Zgłoś się". RMF FM zorganizował tego dnia I Ogólnopolski Maraton z tym serialem.

Gwiazda Bronisława Cieślaka, dziennikarza i aktora znanego m.in. z seriali „07 zgłoś się” i „Malanowski i partnerzy”, który zmarł 2 maja br., została odsłonięta o godzinie 16:30 w Alei Gwiazd na bulwarze Czerwieńskim w Krakowie.
To w tym miejscu, które jest wspólną inicjatywą Radia RMF FM i władz stolicy Małopolski, już od 13 lat uhonorowywani są wybitni aktorzy, piosenkarze, twórcy kultury.
Swoje gwiazdy mają m.in. Kora, Andrzej Wajda, Wojciech Pszoniak, Marek Grechuta, Krzysztof Krawczyk czy Céline Dion.

W uroczystości wzięli udział m.in. żona aktora Anna Cieślak oraz prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Na miejscu byli też prezenterzy i reporterzy RMF FM, którzy poprowadzili wydarzenie, a relacje przez cały dzień słuchać można było usłyszeć w programach stacji i w „Faktach RMF FM”.

W ramach maratonu z serialem „07 zgłoś się” w plenerowym kinie pod Wawelem wyemitowano cztery odcinki serialu: „Zamknąć za sobą drzwi”, „Przerwany urlop”, „Brudna sprawa” i „Dlaczego pan zabił moją mamę?”.

Słuchacze, którzy przybyli na miejsce czekała grupa rekonstruktorska, która wprowadziła peerelowski klimat nawiązujący do czasów znanych z serialu.
Jedną z atrakcji przygotowanych dla gości był milicyjny radiowóz. W konkursach można było wygrać specjalne, limitowane koszulki z grafiką Bronisława Cieślaka.Zobacz pełną relację z tego wydarzenia na stronach RMF24.pl

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz