Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Łukasz Wojtusik nowym prowadzącym „Śniadanie Mistrzów” w RMF Classic
24 sierpnia 2021, 21:49 , aktualizacja 21:51
Od września nowym prowadzącym poranne pasmo („Śniadanie Mistrzów”) w RMF Classic, od poniedziałku do piątku między 7 a 10 będzie Łukasz Wojtusik.


Łukasz Wojtusik jest dziennikarzem radiowym, od 2005 roku był związany z Grupą Radiową Agory, jako szef krakowskiego newsroomu, dziennikarz i reporter, prowadził też w Radiu TOK FM autorski program kulturalny „Krakowskie Przedmieście”. Jest autorem podcastu literackiego „Alfabet Wojtusika”. W 2013 roku został uznany przez kapitułę Nagrody Dziennikarzy Małopolski za najlepszego dziennikarza kulturalnego.W RMF Classic Łukasz Wojtusik będzie gospodarzem porannego programu "Śniadanie Mistrzów"(poniedziałek-piątek, 7:00-10:00).
Oprócz najlepszej muzyki filmowej słuchacze znajdą w nim m.in. „Fakty RMF Classic” nadawane co pół godziny, przeglądy prasy, serwis gospodarczy „Pasaż Ekonomiczny”, „Datownik Historyczny”, informacje dla kierowców i prognozę pogody – wszystko w lekkiej formie, idealnej do słuchania podczas śniadania, odwożenia dzieci do szkoły czy w drodze do pracy.

Szczegóły jesiennej ramówki RMF Classic poznamy już niebawem.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF
Zdjęcia: PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz