Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienna ramówka RMF FM. Komicy-amatorzy poszukiwani
30 sierpnia 2021, 16:43 , aktualizacja 16:48
W jesiennej ramówce RMF FM poszukiwać będzie komików-amatorów. Codziennie, po 18:00 w nowym programie "Rozbaw mnie, jeśli potrafisz" kilku śmiałków próbować będzie rozśmieszyć słuchaczy, a raz w miesiącu wyłoniony zostanie zwycięzca.

Autorzy najśmieszniejszych żartów przesłanych do stacji, zostaną zaproszeni do spróbowania swoich sił w roli komików na antenie RMF FM - w dni powszednie pomiędzy 18:00 a 19:00, w programie "Rozbaw mnie, jeśli potrafisz".
Oprócz słuchaczy w nowej audycji swoje ulubione żarty opowiadać będą też goście specjalni: aktorzy, piosenkarze, a nawet sportowcy.

W jesiennej ramówce RMF FM pojawi się też nowa odsłona „Popołudniowej Rozmowy” (18:02), którą w tym sezonie poprowadzi pięciu publicystów: w poniedziałki Bianka Mikołajewska, wicenaczelna OKO.press, we wtorki reporter RMF FM Paweł Balinowski, w środy felietonista „Tygodnika Solidarność” Tomasz Terlikowski, w czwartki dziennikarz sportowy Canal+ i TVN Piotr Salak, a w piątki Marek Tejchman, wicenaczelny „Dziennika Gazety Prawnej”.
Po wakacyjnej przerwie wraca „Poranna Rozmowa w RMF FM” (8:02), którą już od 5 lat prowadzi Robert Mazurek.

Oprócz tego na antenę wracają dobrze znane słuchaczom programy: „Wstawaj, szkoda dnia”, w którym słuchaczy budzić będą Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Jacek Tomkowicz i Mariusz Kałamaga, „Byle do piątku” z cyklem „Love story”, „Lepsza połowa dnia” z „Gorącą sekretarką” i „POPlista” Darka Maciborka, której jubileuszowe wydanie numer 5000. zostanie nadane już 3 listopada.

Będą też wielkie emocje związane z pieniędzmi. W loterii „Jesienna Kumulacja w RMF FM”, którą poprowadzi Maciek Dowbor, słuchaczy na pewno zaskoczy wysokość nagród możliwych do zdobycia w codziennych finałach.

W weekendy nie zabraknie ulubionych cykli słuchaczy: „Janusz i Grażynka”, „Historia dla dorosłych”, „Misja specjalna”, „Sceny zbrodni” i „Dorwać Bestię”.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz