Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Piątek na Bonda" i Dzień Polskiej Muzyki w RMF FM
1 października 2021, 06:39
Z okazji premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie RMF FM przez cały dzień rozdawać będzie zaproszenia do kin w całej Polsce na seanse najnowszej produkcji o szpiegu 007 „Nie czas umierać”.

1 października w RMF FM upłynie pod hasłem "Piątek na Bonda".
Prezenterzy radia poprowadzą programy w bondowskich strojach – na profilach stacji w mediach społecznościowych w smokingach i z muchami zobaczyć będzie można m.in. Jacka Tomkowicza i Mateusza Opyrchała, a w zjawiskowej sukni program poprowadzi Ola Filipek.
Na antenie pojawią się najsłynniejsze przeboje z kolejnych filmów o Agencie Jej Królewskiej Mości w specjalnej, bondowskiej oprawie dźwiękowej.
W przedpołudniowym i popołudniowym programie wygrać będzie można zaproszenia na seanse "Nie czas umierać" i filmowe gadżety.Również w piątek, 1 października RMF FM weźmie udział w Trzecim Ogólnopolskim Dniu Polskiej Muzyki.
Podobnie jak w innych stacjach w kraju, m.in. w RMF MAXXX i RMF Classic, przez godzinę od 10 do 11 na antenie grane będą wyłącznie polskie utwory. Usłyszeć będzie można zarówno ostatnie hity jak i klasyczne przeboje.
Dzień Polskiej Muzyki organizuje Fundacja Empower Poland. Jest to kampania społeczna promująca polską muzykę i zwiększająca świadomości Polaków na temat znaczenia muzyki dla rozwoju polskiej kultury i gospodarki.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • 007. The Best of James Bond na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie (10 września 2014)
  • 007 w wywiadzie dla RMF FM (15 listopada 2006)
  • Wakacje z Agentem RMF FM (21 czerwca 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz