Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   18. urodziny RMF CLASSIC
26 października 2021, 17:25
W środę 27 października RMF Classic obchodzić będzie swoje 18. urodziny. Z tej okazji przez cały dzień nadawany będzie specjalny program jubileuszowy "Dozwolone od lat 18" z udziałem gwiazd i słuchaczy. Jednocześnie druga odsłona kampanii wizerunkowej stacji pod hasłem "Włącz RMF Classic i zmień swój świat".

RMF Classic rozpoczęło nadawanie 27 października 2003 roku – początkowo tylko w Krakowie, później uruchamiane były kolejne nadajniki i dziś stacja dostępna jest w 21 największych polskich miastach.
Liner rozgłośni to "Najpiękniejsza muzyka filmowa" i to ten gatunek przeważa w programie, ale stacja nadaje też największe przeboje muzyki klasycznej, piosenkę poetycką czy operę.

Przez całą środę, we wszystkich pasmach programowych RMF Classic, pojawiać się będą urodzinowe wątki.
Na pewno przypomnimy najciekawsze wydarzenia i anegdoty czasów beztroskiego dzieciństwa i burzliwej młodości stacji. Poprosiliśmy też zaprzyjaźnionych z nami artystów żeby opowiedzieli nam o swoich osiemnastych urodzinach i jak wspominają swoje wchodzenie w dorosłość. Pojawią się wspomnienia między innymi Kayah, Weroniki Książkiewicz, Krzesimira Dębskiego, Mateusza Damięckiego, Marcina Dańca czy Artura Andrusa" – zapowiada Paweł Pawlik, Dyrektor Programowy RMF Classic.

Rozgłośnia poprosiła też słuchaczy o przysyłanie opowieści o ich osiemnastkach. Najciekawsze zostaną zacytowane na antenie i nagrodzone zestawami upominków, w tym także przygotowanych specjalnie na urodziny. Na stronie internetowej rmfclassic.pl oraz w social mediach rozgłośni dostępny będzie krótki film animowany prezentujący historię stacji.


Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF
Zdjęcia: PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz