Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Propozycje Radia RMF FM na ¦więto Niepodległo¶ci
10 listopada 2021, 10:47 , aktualizacja 10:51
11 listopada RMF FM zaprasza na pi±t± już edycję akcji „Ogólnopolskie ¦piewanie Biało-Czerwonych Przebojów”. O 12 na Rynku Głównym w Krakowie podczas koncertu karaoke największe polskie hity za¶piewaj± gwiazdy i słuchacze.


To będzie wyj±tkowa, rado¶nie patriotyczna impreza z okazji ¦więta Niepodległo¶ci, któr± w samo południe rozpocznie wspólne od¶piewanie hymnu. Następnie, podczas koncertu w formie karaoke polskie hity wszech czasów za¶piewaj± Viki Gabor, Piotr Kupicha, Three Of Us i Marta Gałuszewska. Obok sceny stanie wielki telebim z animacjami i tekstami utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł za¶piewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek. Na zakończenie imprezy mini-koncert zagra zespół De Mono.

Impreza będzie na żywo transmitowana na stronie rmf.fm, na profilach stacji w social mediach oraz na portalu Interia.pl. Relacje z imprezy znajd± się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Pawła Jawora ze studia i Mateusza Opyrchała ze sceny na Rynku.

RMF FM obchodzi ¦więto Niepodległo¶ci zapraszaj±c do wspólnego ¶piewania biało-czerwonych przebojów już od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA, Varius Manx z Kasi± Stankiewicz, Sarsa, Anna Karwan, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Sound’n’Grace, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Lanberry i Marcin Sójka.

Zobaczcie fotoreportaże FAN FM z kilku poprzednich edycji.
II Ogólnopolskie ¶piewanie biało-czerwonych piosenek w 2017 roku


III Ogólnopolskie ¶piewanie biało-czerwonych piosenek w 2018 roku


IV Ogólnopolskie ¶piewanie biało-czerwonych piosenek w 2019 roku

Oprócz tego 11 listopada RMF FM po raz pierwszy rozda Złote Brony 2021, czyli nagrody dla oratorów i oraczy – wyróżnienia za najdziwniejsze, naj¶mieszniejsze i najbardziej absurdalne wypowiedzi polityków.
Od godz. 15 kolejne propozycje prezentować będzie Ola Filipek, a zgryĽliwie skomentuj± je Tomasz Olbratowski i Jacek Tomkowicz.
Od 20 na „PoliszDisco” zaprosi Darek Maciborek, który zagra hity, bez których nie obejdzie się żadna polska impreza i domówka.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz