Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM rozpoczyna sezon na Święta
25 listopada 2021, 20:00 , aktualizacja 20:11
Już w najbliższą sobotę RMF FM zaprasza słuchaczy na wspólne odpalenie światełek na choince na krakowskim Rynku i świąteczny koncert Antka Smykiewicza. W poniedziałek wystartuje loteria "Świetny Mikołaj w RMF FM”, a sezon na Święta rozpocznie sam Shakin’ Stevens.


W sobotę, 27 listopada na krakowskim Rynku Głównym o godz. 17:30 lampki na choince wraz z RMF FM zapali Antek Smykiewicz, wokalista, kompozytor i autor tekstów, jeden z najciekawszych, funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia.
Po uroczystym odpaleniu iluminacji świątecznej artysta da też tam mini-koncert.
Wcześniej, tuż po godzinie 12:00 pojawi się w radiowym studiu z gitarą i zagra akustycznie cover jednego z bożonarodzeniowych przebojów.W poniedziałek, 29 listopada o 9:15 sezon na Święta w RMF FM rozpocznie Shakin’ Stevens.
Od tego momentu stacja zacznie grać największe gwiazdkowe hity i zimowe przeboje. Tego dnia rozpocznie się też kolejna edycja konkursu "Świetny Mikołaj", w którym codziennie, aż do Wigilii do wygrania będą cenne prezenty, m.in. sprzęt RTV i AGD.

Od 6 grudnia na antenie pojawią się kolejne świąteczne akcje, m.in. wspólne ze słuchaczami śpiewanie hity zespołu Wham! - "Last Christmas".
W każdy piątek, nadchodzący weekend w RMF FM, otwierać będzie wyjątkowa "Orkiestra na Dużym Rowerze" – niezwykły zespół, który zagra hity w nietypowych aranżacjach.
Stacja będzie też godzić pokłóconych znajomych, przyjaciół, członków rodzin w akcji "Na Święta chcę... Cię przeprosić".

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF
Zdjęcia: PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz