Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Najpiękniejsza Muzyka na Święta" w RMF Classic już od 1 grudnia
30 listopada 2021, 09:29 , aktualizacja 09:31
RMF Classic jak co roku, od 10 już lat, w grudniu zmienia profil muzyczny i przez cały dzień grać będzie największe przeboje związane z okresem Bożego Narodzenia. Termin startu akcji „Najpiękniejsza Muzyka na Święta” 1 grudnia, wybrali słuchacze.


Na antenie RMF CLASSIC zabrzmią klasyczne, gwiazdkowe standardy sprzed lat, ale w świąteczny nastrój wprowadzi słuchaczy także cała plejada najpopularniejszych artystów naszych czasów: Céline Dion, Michael Bublé, Robbie Williams, John Legend, Kylie Minogue, Bryan Adams czy Paul McCartney. Nie zabraknie znakomitych polskich wykonawców, takich jak Kayah, Grzegorz Markowski, Czerwone Gitary czy Skaldowie.

Wśród piosenek z dzwoneczkami pojawi się również świąteczny utwór napisany specjalnie dla RMF Classic przez Artura Andrusa w wykonaniu samego autora i zespołu rozgłośni. A w Wigilię i podczas Świąt Bożego Narodzenia na antenie, jak co roku, zabrzmią również tradycyjne, polskie kolędy.

W tym roku pod hasłem »Najpiękniejsza Muzyka na Święta« grać będziemy wcześniej, bo decyzję, od kiedy na antenie pojawiać się będą świąteczne przeboje oddaliśmy w ręce słuchaczy. To oni w internetowym głosowaniu wybrali datę 1 grudnia” – mówi Paweł Pawlik, Dyrektor Programowy RMF Classic.

Powraca również grudniowy Plebiscyt na Świąteczny Przebój Wszech Czasów. Słuchacze wybiorą swoje ulubione gwiazdkowe piosenki w internetowym głosowaniu, a finału można będzie posłuchać na antenie RMF Classic w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz