Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sylwester w RMF FM na czterech scenach muzycznych
31 grudnia 2021, 07:24 , aktualizacja 07:31
W tym roku radiowy Sylwester RMF FM zaproponuje słuchaczom cztery równoległe imprezy na czterech scenach w różnych stylach muzycznych. 1 stycznia tradycyjnie, wielki finał plebiscytu "Przebój Roku", w którym poznamy najlepszą zdaniem słuchaczy piosenkę 2021 roku.

Na scenie głównej imprezę "Sylwestrowe Balety w RMF FM" poprowadzą Ola Filipek i Jacek Tomkowicz, którzy zagrają największe hity i przeboje idealne do tańca i powitania Nowego Roku.

Na stronach www.rmf.fm dostępne będą także imprezy z trzech scen muzucznych, w trzech różnych stylach do wyboru:

* "Sylwester u ROCKiego, w stylu rock poprowadzi Darek Maciborek. Klasyczny, cięższy, a może ten sprzed lat? Tu usłyszycie wiele kultowych propozycji, a także poznacie nowości.

* "Sylwester z PEWEXu", w stylu lat 80. poprowadzi Marcin Jędrych. Nie ma to jak lata 80. Te piosenki mają w sobie coś, co nie pozwala człowiekowi stać w miejscu. To będzie dyskoteka w strym, dobrym stylu.

* "Sylwester dla dancorów", w stylu dance poprowadzi Paweł Jawor. Przez całą noc same taneczne hity. Tu nie musicie się obwiać, że jakaś piosenka zaburzy wasz rytm.

Wszystkie imprezy rozpoczną się o godzinie 20:00. Każdy ze słuchaczy znajdzie muzykę odpowiednią do własnego nastroju i aktualnej atmosfery na imprezie czy domówce.

A już w Nowy Rok, 1 stycznia od rana RMF FM grać będzie największe przeboje minionych lat. Natomiast od godziny 16:00 w finale plebiscytu "Przebój Roku", Darek Maciborek zaprezentuje największe hity 2021 roku wybrane w głosowaniu przez słuchaczy.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz