Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Portal RMF24.pl uruchamia serwis z newsami z miast i regionów
15 lutego 2022, 19:21 , aktualizacja 19:33
15 lutego wystartował serwis REGIONY w RMF24 z najważniejszymi informacjami lokalnymi. Jest częścią portalu informacyjnego RMF24.pl, jednej z największych polskich stron newsowych.

Obecnie serwis REGIONY w RMF24 oferuje wiadomości z 12 miast i aglomeracji Polski: Krakowa, Warszawy, Śląska, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Szczecina, Rzeszowa i Zakopanego.
Wkrótce zostanie rozbudowany o kolejne serwisy lokalne.

"RMF FM od lat niezmiennie oceniane jest przez Polaków w rankingu Instytutu Reutersa jako najbardziej wiarygodne i niezależne źródło informacji, a nasze newsy są cytowane przez inne redakcje najczęściej spośród wszystkich stacji radiowych. Pracuje na to cały sztab najlepszych dziennikarzy, redaktorów, reporterów i korespondentów w całej Polsce. Teraz chcemy dostarczać użytkownikom portalu RMF24.pl sprawdzone wiadomości lokalne oparte na rzetelnym dziennikarstwie, materiały które dotyczą samorządów i lokalnych społeczności. Serwis REGIONY w RMF24 codziennie informuje o najważniejszych wydarzeniach, które dzieją się blisko ludzi i które ich bezpośrednio dotyczą. Jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród naszych użytkowników na treści z ich małych ojczyzn" – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

Na stronie każdego regionu pojawiają się najważniejsze informacje – zarówno stricte lokalne, jak też ogólnopolskie, które mają wpływ na codzienne życie lokalnych społeczności. Czytelnicy znajdą też fotogalerie, materiały audio i wideo, raporty, specjalne projekty, autorskie tematy przygotowane przez reporterów.Zapraszamy na strony RMF24.pl/REGIONY

W serwisie REGIONY w RMF24 znajdują się newsy znane słuchaczom z "Faktów RMF FM", ale jest to też platforma do prezentacji informacji, które często nie znajdowały miejsca na ogólnopolskiej antenie radiowej, czy na stronie głównej portalu RMF24.pl.
Treści są redagowane przez reporterów "Faktów RMF FM" i specjalny, kilkuosobowy zespół w portalu RMF24.pl. Każdy użytkownik serwisu może też zostać jego współtwórcą i zgłosić newsa, podzielić się swoją opinią, skomentować bieżące wydarzenia. Zgłoszenia trafiają bezpośrednio do dziennikarzy w danym regionie.

Dział REGIONY jest bardzo łatwy w nawigacji, z menu głównego portalu można przejść do stron konkretnych miast. Materiały lokalne mają również swoje stałe miejsce w wydzielonej sekcji na stronie głównej RMF24.pl, a wybrane newsy trafią do grupy "Najważniejsze Fakty".

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz