Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wakacyjne propozycje RMF FM
22 czerwca 2022, 20:36 , aktualizacja 20:54
W wakacje RMF FM odwiedzi Mikołajki, Ustkę i Niedzicę, a przez całą Polskę przejedzie Przebojowy Pociąg. Sprawdźcie propozycje programowe oraz eventowe RMF FM na tegoroczne wakacje.
Całe lato na antenie RMF FM upłynie pod hasłem „Najlepsza Muzyka pod Słońcem!”.
W poranku „Wstawaj, szkoda lata” słuchaczy będą budziły telefonicznie gwiazdy, w paśmie „Lato wszędzie” RMF FM godzić będzie zwaśnionych sąsiadów, a w „Czasie Letnim” Radio organizować będzie imprezy w miejscach pracy słuchaczy – tam, gdzie akurat szef wyjechał na urlop.
Wieczorna „POPlista” będzie programem jeszcze bardziej interaktywnym, z udziałem gwiazd i słuchaczy we wszystkich mediach społecznościowych, w tym na Tik-Toku, gdzie Darek Maciborek będzie wyławiał nieodkryte jeszcze muzyczne talenty. Zwycięzcy zaśpiewają fragment piosenki w programie, a jeden szczęśliwiec – na festiwalu w Ustce, przed koncertem Dawida Kwiatkowskiego.

W sobotnie wieczory RMF FM tradycyjnie poszukiwać będzie „Przeboju Lata” (wielki finał pod koniec wakacji), każdej niedzieli przez aż osiem godzin trwać będzie wielki „Quiz Show”, czyli szalone konkursy, zabawy i rebusy z atrakcyjnymi nagrodami.
Weekend zakończą nowe odcinki „Scen Zbrodni”, tym razem o przestępstwach w świecie polityki.
Na słuchaczy czekają też nowe odcinki nocnych cykli: „Stranger Pinks” o zjawiskach paranormalnych, „Dorwać Bestię”, „Ruska Mafia” i „Misja Specjalna” o sekretach polskiego wywiadu wojskowego podczas II Wojny Światowej.

Letnie eventy Radia RMF FM:

· „Otwarcie Lata” w Mikołajkach – 25.06,
Ze specjalnego, plenerowego studia przy molo, tuż obok popularnego deptaka, prowadzone będą przez cały dzień programy i nadawane będą „Fakty”. Na słuchaczy czekać będzie wielkie śniadanie z kucharzem Damianem Kordasem i ekipą RMF FM, a swoje największe hity zaśpiewają Viki Gabor, Danzel, Stan Zapalny, Oskar Cyms, wystąpi też niezwykły duet Gromme & Bryska.
· Festiwal Latawców w Ustce – 12.07,
Na plaży w Ustce RMF FM zorganizuje 12 lipca Festiwal Latawców ze spektakularnym pokazem podniebnych konstrukcji, wyborami najpiękniejszego latawca przegotowanego przez słuchacza i występem Darii.
· Przebojowy Pociąg RMF FM – Wrocław, Kraków, Warszawa, Gdynia – 26.07,
Podobnie jak w ubiegłym roku, również tego lata w trasę przez całą Polskę wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM. Wystartuje 26 lipca o świcie z Wrocławia, by przez Kraków i Warszawę dotrzeć wieczorem do Gdyni. Głównym konduktorem będzie Tomasz Olbratowski, a w wagonach na słuchaczy czekać będą Mesajah, Wiktor Dyduła, Lamberry, Danzel, Blue Café, ENEJ, Margaret, Michał Szpak oraz Artur Siódmiak.

· Noc Perseidów w Niedzicy – 12.08,
Na wszystkich, którzy tego wieczoru przyjdą na plażę w Niedzicy nad Jeziorem Czorsztyńskim oglądać spadające gwiazdy czekać będzie pokaz filmu w plenerowymi kinie, opowieści astronomów wyjaśniających na żywo, co można zobaczyć na niebie oraz występ Mateusza Ziółko.
· patronat nad LOVE Ustka Festival – 19-20.08, w ramach którego wystąpią m.in. Sanah, Dawid Kwiatkowski, Red Lips, Tribbs oraz Bryska. Słuchacze będą mogli wziąć udział też w KISS Record, czyli ustanowieniu Rekordu Guinnessa w liczbie par równocześnie się całujących.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz