Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nowa ramówka internetowego Radia RMF24
29 sierpnia 2022, 14:39 , aktualizacja 31 sierpnia 2022, 10:33
Od września nowe, autorskie pasmo w informacyjno-muzycznym Radiu RMF24 poprowadzi Tomasz Terlikowski. Oprócz tego bez zmian będzie gospodarzem "Popołudniowej Rozmowy w RMF FM" w środy.

Program Tomasza Terlikowskiego nadawany będzie w Radiu RMF24 w dni powszednie w godzinach 12.30-14.30.
Publicysta omawiać w nim będzie najważniejsze bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.

"Oprócz bieżących informacji w mojej audycji pojawią się komentarze i opinie. Rozmawiać będę z zaproszonymi gośćmi: ekspertami, politykami, łączyć się będę z reporterami RMF FM, którzy przedstawią szerszy kontekst wydarzeń. A ponieważ jest to program autorski, znajdzie się też miejsce na moje własne, autorskie komentarze" – zapowiada Tomasz Terlikowski.

"Cieszę się, że do grona dziennikarzy Radia RMF24 dołącza Tomasz Terlikowski, ze swoim oryginalnym, unikalnym punktem widzenia na bieżące wydarzenia i otaczającą nas rzeczywistość. Prowadząc przez ostatni rok »Popołudniową Rozmowę«, dał się poznać jako znakomity radiowiec, świetnie czujący się na antenie, wnikliwie, nieszablonowo, a czasem też dowcipnie opisujący świat" – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

Tomasz Terlikowski związany jest z RMF FM od roku, kiedy to został jednym z pięciu prowadzących „Popołudniową Rozmowę w RMF FM”.

Pozostałe propozycje internetowego Radia RMF24

Od 1 września informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wprowadza nową ramówkę, w której pojawią się aż cztery rozmowy publicystyczne dziennie.
Pierwsza rozmowa publicystyczna w Radiu RMF24 to „7 pytań o 7:07”, którą poprowadzą gospodarze porannego pasma Radia RMF24 – Tomasz Weryński i Bogdan Zalewski. Już godzinę później na antenie pojawi się „Poranna Rozmowa w RMF FM” (8:02) prowadzona przez Roberta Mazurka. W Radiu RMF24 będzie można wysłuchać pełnej, blisko półgodzinnej wersji wywiadu – wraz z tzw. internetową „dogrywką”. Również w pełnym wymiarze nadawane będą „Rozmowa w południe” (12:02) oraz „Popołudniowa Rozmowa” (18:02), którą w tym sezonie poprowadzą: Kazimiera Szczuka, Paweł Balinowski, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak i Marek Tejchman. W soboty o 8:31 powróci „Gość Krzysztofa Ziemca”.

Program na żywo w Radiu RMF24 w dni powszednie trwać będzie do godziny 21.00 Później nadawane będą odcinki podcastu kryminalnego RMF FM "Dorwać Bestię" oraz powtórki najważniejszych rozmów i doniesień z całego dnia.

W soboty nową audycja będzie program "Przegląd Zagraniczny" (13-15) – magazyn międzynarodowy prowadzony na żywo przez Andrzeja Kohuta – amerykanistę, eksperta Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, specjalistę ds. nowych mediów w Ośrodku Studiów Wschodnich.

Popołudniowe sobotnie pasmo to plebiscyt "240 Artystów Wszech Czasów" (15-20) Marcina Jędrycha.
Weekendowy program uzupełnią pasmo informacyjno-publicystyczne Krzysztofa Urbaniaka (9-13) oraz odcinki popularnych podcastów RMF FM: "Sceny zbrodni" i "Misja Specjalna".

O najważniejszych doniesieniach z kraju i ze świata słuchacze Radia RMF24 dowiedzą się codziennie, przez całą dobę z „Faktów”, które nadawane będą w dni powszednie od 5 do 19 oraz w soboty rano co pół godziny, a w pozostałych porach – co godzinę.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz