Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienne propozycje programowe Radia RMF FM
31 sierpnia 2022, 10:45 , aktualizacja 10:47
"Projekt XD" to zupełnie nowy towarzysko-muzyczny program na antenie rozgłośni. Oprócz tego po wakacyjnej przerwie wracają dobrze znane słuchaczom programy, nocne podcasty i loteria SMS-owa.

"Projekt XD" w sobotnie wieczory (20-24) poprowadzą Paweł Jawor i Maciej Rybak, a wspierać ich będzie cała ekipa radiowych przyjaciół m.in. Ola Filipek, Paulina Sawicka, Mateusz Opyrchał, Magda Karwat-Marek i Maciej Jędruch. Program będzie miał charakter towarzysko-muzyczny. Pełen niestandardowych akcji, wkrętek z gwiazdami i imprezowej muzyki wypełni sobotnie wieczory słuchaczy.

Tej jesieni na antenie RMF FM pojawi się też każdego tygodnia aż pięć premierowych serii podcastów. Na antenę wraca uwielbiana przez słuchaczy para "Janusz i Grażynka" (weekendy, 10:30), ale będą też premierowe odcinki cykli kryminalno-sensacyjnych emitowanych w paśmie "Noc podcasterów" po 23-ej: „Bajki dla dorosłych” (poniedziałki), "Misja specjalna" (wtorki), "Ruska Mafia" (czwartki) i "Dorwać Bestię" (niedziele).

Po wakacjach na antenę wracają też "Wstawaj, szkoda dnia", czyli najbardziej energetyczny poranek w polskim eterze prowadzony przez Przemysława Skowrona, Tomasza Olbratowskiego i Mariusza Kałamagę oraz pasma "Byle do piątku" i "Lepsza połowa dnia" z grą SMS-ową, której finały będzie prowadził jej gospodarz Maciej Dowbor.

Wieczorem na słuchaczy czekać będzie Darek Maciborek i kolejny sezon "POPlisty" i magazynu muzycznego "POPlista Plus".

W dni powszednie na antenie posłuchać będzie można aż trzech wywiadów: „Porannej rozmowy w RMF FM” Roberta Mazurka (8:02), „Rozmowy w południe” (12:02) i „Popołudniowej rozmowy” (18:02).

W weekendy nowy charakter uzyska pasmo popołudniowe "Wszystko gra" (15-20) prowadzone przez Paulinę Sawicką.
W soboty będzie to program muzyczny, z wizytami piosenkarzy, przypomnieniem premier tygodnia oraz cyklem Jacka Tomkowicza "Jacek, daj piątkę".
W niedziele audycja nabierze charakteru bardziej rozrywkowego z nowym cyklem Przemysława Skowrona "Od wielkiego dzbana", czyli autorskim przeglądem najgłupszych i najbardziej absurdalnych newsów z całego tygodnia.

W soboty i niedziele na słuchaczy będzie też czekać "Weekendowy Poranek" (6-10), „Lepiej być nie może” (10-15) oraz "Sceny zbrodni", w których Daniel Dyk i Kamil Barnowski prezentują najgłośniejsze kryminalne historie świata (niedziele, 20-23).

Ramówka w dni powszednie startuje 1 września, a programy weekendowe – 10 września.

Redakcja FAN FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz