Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   3. majówka z Adamem Małyszem
22 maja 2003, 23:17
Już po raz trzeci RMF FM we współpracy z Interia.PL organizuje weekendowy piknik z królem światowych skoków narciarskich Adamem Małyszem. W najbliższą sobotę i niedzielę (24-25.05.2003) w Wiśle odbędzie się wielka zabawa. Wśród licznych atrakcji przy skocznej muzyce są m.in. Konkurs Skoków o Puchar Adama Małysz i spotkanie z ze znamym skoczkiem światowej sławy Adreasem Goldbergerem. Zabawę uświetnią koncerty Blue Cafe oraz zespołu Kombi. Zapraszają RMF FM, INTERIA.PL oraz Goplana.

Tegoroczna Majówka z Małyszem zapowiada się wyśmienicie. 24 i 25 maja w Wiśle będziemy świadkami m. in. wielkiego powrotu zespołu KOMBI. Wystąpi również zespół Blue Cafe. Odbędzie się II Festiwal piosenki o Adamie Małyszu oraz konkurs na sobowtóra Adama Małysza, III Międzynarodowy Konkurs Skoków "O Puchar Adama Małysza" dla młodych skoczków oraz licytacja przekazanych prezentów (m. in. złote płyty Stinga, U2 i The Cranberries) z przeznaczeniem na Fundację Izy i Adama Małyszów Nie zabraknie również słynnych skoczków narciarskich. Swój udział w tegorocznej Majówce z Małyszem zapowiedzieli Martin Schmidt i Roberto Cecon a Andreas Goldberger potwierdził już swój przyjazd. Na Majówkę zaprasza także Interia PL

Adam Małysz - jeden z najlepszych sportowców w historii Polski, jedyny skoczek na świecie, który trzykrotnie z rzędu zdobył Puchar Świata. Sezon 2002/2003 był najlepszym w jego karierze, wygrał prawie wszystko co było do wygrania - dwukrotnie Mistrzostwo Świata oraz klasyfikację generalną Pucharu Świata.

Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz