Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Loteria „Świetny Mikołaj w RMF FM” wesprze SOS Wioski Dziecięce
30 listopada 2022, 16:08 , aktualizacja 16:10
RMF FM po raz kolejny organizuje grudniową loterię dla słuchaczy „Świetny Mikołaj”. Wśród nagród są wielkie pieniądze oraz prezenty ze sprzętem RTV i AGD. W tym roku akcja wesprze dzieci znajdujące się pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Przez cały grudzień na antenie pojawiać się będą również specjalne programy.


1 grudnia w RMF FM rozpoczyna się wielka świąteczna loteria "Świetny Mikołaj".
W tym roku do wygrania są dziesiątki sprzętów RTV i AGD oraz setki tysięcy złotych. Jak co roku połączona jest ona z akcją charytatywną. Przez cały okres grudniowej zabawy Świetny Mikołaj codziennie po finałach będzie dokładał 10.000 zł do szkatułki dobrego serca. Tym sposobem radio i słuchacze RMF FM dołożą swoją „cegiełkę” do czynienia dobra przed świętami.
Zebrane pieniądze zostaną przekazane na wsparcie opuszczonych i osieroconych dzieci znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.Z początkiem grudnia RMF FM zacznie wprowadzać słuchaczy w magiczny nastrój świąt grając ukochane i wyczekiwane przez wszystkich świąteczne przeboje i piosenki z dzwoneczkami.

6 grudnia pojawią się specjalne, mikołajkowe programy.
W akcji "Pod choinkę chcę Cię przeprosić" RMF FM będzie godzić skłóconych lub obrażonych słuchaczy. Na antenie pojawia się czasem zabawne, a czasem bardzo wzruszające historie rodzinne lub miłosne.
Słuchacze będą też mogli w programie "Jesteś u Mikołaja!” zgłosić z przymrużeniem oka swoich bliskich, którym zamiast prezentu należy się w tym roku rózga.
Tego dnia uruchomiony zostanie też Świąteczny Mikrofon RMF FM – na mini scenie w studio gwiazdy zaśpiewają na żywo ich własne gwiazdkowe piosenki, a także jingle stacji, SMS-y od słuchaczy, czy prognozę pogody.  W mediach społecznościowych trwać będzie równocześnie casting na nową Mariah Carey i George’a Michaela, w którym wyróżnieni zostaną słuchacze najlepiej wcielający się w tych dwoje piosenkarzy w ich kultowych, gwiazdkowych hitach. Zwycięzcy wystąpią na świątecznej scenie RMF FM.

10 grudnia prezenterzy RMF FM i dziennikarze "Faktów" spotkają się ze słuchaczami na wielkie, wspólne pieczenie świątecznych pierników, a 16 grudnia Paweł Jawor otworzy na jeden dzień swoje świąteczne studio w kawiarni i zaprosi słuchaczy, by opowiedzieli swoje świąteczne historie. Finał akcji – w Boże Narodzenie.

Natomiast od 19 do 23 grudnia nadany zostanie 2. sezon świątecznego radioserialu "Listy do ABCDEFG, byle nie do M.", w którym zagra cała ekipa RMF FM w towarzystwie gwiazd.


Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz