Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Propozycje Radia RMF FM na Święta Bożego Narodzenia
22 grudnia 2022, 14:54 , aktualizacja 16:41
W tym roku w przygotowaniach do wieczerzy wigilijnej słuchaczom RMF FM towarzyszyć będą dziennikarze i publicyści radia. Od 17 do 21 tradycyjny koncert kolęd.

W wigilię, w specjalnym programie Daniela Dyka dziennikarze "Faktów RMF FM" oraz prowadzący poranną i popołudniową rozmowę w RMF FM rozmawiać będą o wszystkim, tylko nie o polityce. Od 14-ej, podczas spokojnej i nastrojowej rozmowy będzie można ich lepiej poznać i lepiej zrozumieć ich punkt widzenia, ich spojrzenie na świat. Przy wspólnym stole siądą m.in. Magdalena Wojtoń, Kazimiera Szczuka, Robert Mazurek, Paweł Balinowski, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak i Marek Tejchman.

Od 17-ej RMF FM 4-godzinny koncert kolęd, w którym usłyszeć będzie można wszystkie najpiękniejsze tradycyjne utwory w wykonaniu najlepszych polskich artystów – często w nieoczywistych, oryginalnych aranżacjach.
Wieczorem, od 21-ej Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron i Jacek Tomkowicz przedstawią zupełnie nową interpretację "Opowieści wigilijnej" w specjalnym, świątecznym wydaniu "Bajek dla dorosłych".

W pierwszy dzień Bożego Narodzenia zabrzmią wielkie gwiazdkowe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach i nastrojowych wykonaniach. Specjalnie dla słuchaczy przygotowali je goście radia, którzy stanęli za "Świątecznym mikrofonem RMF FM".
Popołudniu Paweł Jawor przedstawi niezwykłe opowieści słuchaczy, zebrane w świątecznym studiu. Program połączony będzie z akcją charytatywną – każda historia słuchaczy to jeden obiad przekazany potrzebującym.

Drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia Jacek Tomkowicz opowie o kulisach powstawania i o prawdziwej historii radiowego serialu RMF FM "Listy do ABCDEFG… byle nie do M.", którego drugi sezon miał premierę przed Świętami. Popołudniu program "Gwiazda dzwoni zawsze dwa razy", czyli Darek Maciborek wspólnie z Pawłem Mąciwodą z zespołu Scorpions, w ramach świątecznego prezentu połączy słuchaczy z najpopularniejszymi polskimi artystami i da szansę na szczerą i pełną uśmiechu rozmowę.
Wieczorem Maciej Rybak zaprezentuje nominacje w wielkim plebiscycie "Przebój Roku RMF FM", którego finał w Nowy Rok przedstawi Marcin Jędrych.

Więcej na stronach www.rmf.fm/swieta-2022

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz