Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sylwestrowo-noworoczne propozycje od RMF FM
31 grudnia 2022, 09:39
W Nowy Rok wprowadzą słuchaczy RMF FM Paulina Sawicka oraz Maciej Rybak, czyli duet do zadań specjalnych, który wie, jak rozbujać całe towarzystwo. 1 stycznia tradycyjnie muzyczne podsumowanie roku w programie "Przebój Roku".

31 grudnia wielkie odliczanie do północy rozpocznie Mateusz Opyrchał w programie "Byle do północy". To będzie najlepsza rozgrzewka do tego, żeby w Nowy Rok wejść tanecznym krokiem.

Od 15.00 najlepsze kawałki programu, którego premiera miała miejsce we wrześniu i możecie słuchać w każdy sobotni wieczór. Na "The Best of Projekt XD" zaprasza Paweł Jawor.

Od 20.00 największa sylwestrowa domówka z szampańskimi nastrojami i z najlepszą muzyką. Na "Imprezę sylwestrową w RMF FM" zapraszają Paulina Sawicka oraz Maciej Rybak.W Nowy Rok wkraczamy powolutku i z uśmiechem. Jeżeli masz ochotę – śpij. W rzeczywistość 2023 roku wprowadzi przebudzonych słuchaczy Ola Filipek.

Od 11.00 Tomasz Olbratowski i Przemysław Skowron zapraszają na wyjątkowe podsumowanie 2022 roku. A Nowy Rok to idealna data, żeby przyjrzeć się temu, co wydarzyło się w minionych miesiącach. Ale tak z przymrużeniem oka...
Kto nie przemyślał swoich słów? Kto zasłynął niefortunnym stwierdzeniem? A kto niechcący rozbawił wszystkich głupstwem? Ekipa RMF FM przygotowała ranking "Głupi, głupszy, 2022". Przypomnimy sobie najgłupsze newsy jakie pojawiły się w 2022 roku w Polsce i poza jej granicami.

Od 16.00 prezentacja wyników plebiscytu na "Przebój Roku", czyli tradycyjnego noworocznego plebiscytu, prowadzonego przez Radio RMF FM od początku istnienia stacji, czyli 1990 roku. Wyniki zaprezentuje Marcin Jędrych.


Redakcja FAN FM, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz