Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   11. edycja plebiscytu MocArty RMF Classic
21 stycznia 2023, 13:20 , aktualizacja 13:21
Rozpoczęła się 11. edycja plebiscytu organizowanego przez radio RMF Classic MocArty. Jest to specjalna edycja – związana z jubileuszem 20-lecia rozgłośni, który przypada w tym roku.


Zgłaszać można najbardziej wartościowe projektów, pomysły, produkcje, inicjatywy i dokonania twórców i artystów w 2022 roku. Spośród nadesłanych propozycji wybranych zostanie pięciu nominowanych w każdej kategorii – na nich można będzie głosować na stronach www.rmfclassic.pl w drugim etapie plebiscytu. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na uroczystej gali 9 marca.

W pierwszym etapie plebiscytu słuchacze RMF CLASSIC mogą zgłaszać swoich kandydatów w czterech kategoriach:
• Człowiek Roku,
• Wydarzenie Roku,
• Muzyka Filmowa Roku,
• MocNa Rzecz.

"Po raz kolejny dajemy wszystkim miłośnikom sztuki możliwość wyróżnienia i nagrodzenia najwybitniejszych twórców, artystów i ich dzieł oraz dokonań. MocArty to wyjątkowe wydarzenie, bo zwycięzców nie wybiera wąskie grono jury, ale wszyscy zainteresowani szeroko pojętą kulturą. Tegoroczną edycją plebiscytu rozpoczynamy obchody 20-lecia naszego radia" – mówi Paweł Pawlik, Dyrektor Programowy RMF Classic.MocArty RMF Classic to jedne z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez polską publiczność twórcom kultury i sztuki. Pierwsza edycja została zorganizowana w 2010 roku. Od tego czasu statuetkami zostali wyróżnieni m.in. Leszek Możdżer, Hans Zimmer, Robert Więckiewicz, Ewa Błaszczyk, Tomasz Kot, Tomasz Bagiński, Janusz Gajos, Olga Tokarczuk, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, krakowski MOCAK czy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz