Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Zmiany w ramówce internetowego Radia RMF24
1 marca 2023, 07:28 , aktualizacja 07:28
Radio RMF24 wprowadza od 1 marca zmiany w ramówce. Do zespołu dołączył Piotr Salak, który poprowadzi pasmo popołudniowe. Poranki będą się rozpoczynać wcześniej, bo już o 6.00. Grono ich gospodarzy poszerzy się o Pawła Balinowskiego. Godziny emisji zmieni też program Tomasza Terlikowskiego.

Prowadzone przez Piotra Salaka "Popołudnie Radia RMF24" będzie nadawane w dni powszednie od 12.30 do 16.30.

"W programie na bieżąco informować będziemy o najważniejszych wydarzeniach politycznych, społecznych, gospodarczych, sportowych czy kulturalnych, tak by każdy słuchacz znalazł coś dla siebie. Będzie też miejsce na komentarze ekspertów i specjalistów, którzy zanalizują i zinterpretują najświeższe doniesienia" – mówi Piotr Salak.

Piotr Salak karierę dziennikarską rozpoczynał w RMF FM, gdzie przez 10 lat był m.in. reporterem oraz współtwórcą i szefem redakcji sportowej. Później związany był z Canal+, TVN i TVN24. Od jesieni 2021 roku prowadzi czwartkowe wydanie "Popołudniowej rozmowy w RMF FM".

"Poranek Radia RMF24 zaczynać się będzie godzinę wcześniej – już o 6. Nadal prowadzić go będą Bogdan Zalewski, Tomasz Weryński i Michał Zieliński. Do grona gospodarzy dołączył Paweł Balinowski – warszawski dziennikarz RMF FM.

Od 10 do 12 na nowe "Przedpołudnie Radia RMF24" zaprasza Tomasz Terlikowski, który dotychczas prowadził pasmo popołudniowe.

Gospodarzami wieczornego pasma (16.30-21) są Krzysztof Urbaniak, Marcin Jędrych, Paulina Sawicka, Aleksandra Filipiek i Paweł Jawor.

Stacji RMF24 można słuchać na portalach www.rmfon.pl i www.rmf24.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnych RMF ON i RMF24.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz