Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   POPlista w Polsacie
29 maja 2003, 18:55
Od 1 czerwca w Polsacie będzie można oglądać nowy program muzyczny "POPLISTA". Producentem jest Fremantle Polska a emisja w każdą niedziele o 10:00. "Popliste" poprowadzi Maciej Rock, znany dotychczas z dwóch edycji "Idola". Program ten powstaje w ścisłej współpracy z radiem RMF FM oraz listą przebojów "POPLISTA", której autorem jest Michał Figurski.

Na podstawie codziennych notowań "POPLISTY", która ukazuje się na antenie RMF FM w godzinach: 18:00 - 20:00, powstanie tygodniowy zapis video - podsumowanie notowań, przygotowane przez redakcję muzyczną RMF FM.

W trakcie programu telewizyjnego - "POPLISTA" notowanie 20 najpopularniejszych przebojów zostanie przedstawione w wersji teledyskowej, w różnych wymiarach czasowych. Każdy z teledysków będzie opisany odpowiednią grafiką numeryczną oraz tekstem. Gośćmi Maćka Rocka będą polscy wykonawcy muzyczni, zarówno ci, którzy są obecni na "POPLIŚCIE", jak i ci, których obecność na naszym rynku muzycznym wiążę się z jakimś wyjątkowym wydarzeniem.

W programie będa przedstawiani również ciekawi debiutanci, którzy dopiero zaczynają swoją karierę muzyczną. Prawie połowę czasu trwania programu przeznaczymy na rozmowę z głównym Gościem, na podstawie pytań zgłoszonych przez widzów na witrynie www.

W tym tygodniu gościem telewizyjnej POPlisty będzie Gabriel Fleszar

Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM; www.wirtualnemedia.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz