Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   



Unikaj zagrożeń! - wielki finał w niedzielę
13 czerwca 2003, 16:05
Już w najbliższą niedzielę na krakowskich błoniach odbędzie się wielki finał Małopolskiej Akcji "Unikaj Zagrożeń!" - imprezy organizowanej przez Komendę Wojewódzką w Krakowie, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, TS Wisła, Chorągiew Krakowską ZHP, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Bądźcie z nami"


Patronat honorowy nad akcją objął: Minister Edukacji Narodowej i Sportu, a także: Minister Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendant Główny Policji, Marszałek Województwa Małopolskiego, Wojewoda Małopolski, Prezydent Miasta Krakowa.

Od 10:00 na Błoniach czeka dużo niespodzianek dla dzieci i dorosłych. W programie m.in. gry, zabawy, konkursy, występy artystyczne przygotowane przez dzieci, prezentacja orkiestr dętych, miasteczko dmuchane i miasteczko rowerowe.

O 12:00 odbędzie się oficjalne otwarcie Wielkiego Finału oraz wręczenie nagród. O tej godzinie rozpocznie się również znakowanie przedmiotów przez policjantów, egzamin na kartę rowerową, prezentacja koni ze stadniny "BOTOJA", rozgrywki fonałowe turnieju piłki nożnej o Puchar Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, a także WIELKIE MALOWANIE MAŁOPOLSKI zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego przy współpracy Centrum UNESCO Kraków.

O 13:30 rozpocznie się blok programowy dla dzieci. Odbędą się pokazy sztuk walki, pokazy gimnastyczne, pokazy tresury psów policyjnych, pokazy sprawności i ratownictwa przy udziale Wojska, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej miasta Krakowa, pogotowia FALCK i Policji.

O 19:30 rozpocznie się koncert Pawła Kukiza i zespołu PIERSI.

Nowohuckie Centrum Kultury, krakowskie media lokalne, liczni sponsorzy oraz RMF FM gorąco zapraszają na Błonia.

Tomasz Róg, FAN FM, RMF FM

Przeczytaj również:
  • Wielka parada smoków w Krakowie (5 czerwca 2003)
  • 3. majówka z Adamem Małyszem (22 maja 2003)
  • Parada europejska z RMF FM (8 maja 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz