Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Letnia RaMóFka pod hasłem Poszukiwany/Poszukiwana
20 czerwca 2003, 20:15
Zostały już ujawnione plany RMF FM na wakacje, które skrywane były bardzo długo.Tegoroczne wakacje RMF FM upłyną pod hasłem "Poszukiwany/Poszukiwana" z gwarancją doskonałej zabawy przy "Muzyce Najlepszej Pod Słońcem". Tego lata RMF FM ma dla słuchaczy mnóstwo nagród, a najcenniejsze z nich to 20 samochodów Skoda Fabia Combi, wycieczki na koncerty Celin Dion w Las Vegas oraz na inne koncerty największych gwiazd muzyki m.in. Rolling Stones w Londynie, Mariah Carey w Moskwie, Elton John w Paryżu i wiele innych,

rodzinne wycieczki na wakacje za granicą , doskonałej jakości sprzęt elektroniczny i jak zawsze gotówkę na wakacyjny wypoczynek.

Od 09:00 do 17:00 RMF FM proponuje zabawę pod hasłem POSZUKIWANY/POSZUKIWANA, w której w te wakacje 20-stu słuchaczy stanie się nowymi właścicielami rodzinnego samochodu: Skoda Fabia Combi. Na swoje nowe auto szansę ma każdy w dowolnym miejscu w Polsce. Poszukiwane samochody będą czekać na swoich właścicieli w różnych miejscowościach, ale zawsze na ulicach o tej samej nazwie. Samochody poznacie po tablicach z nazwami gwiazd muzyki.

Wakacje w RMF FM wspiera Komenda Główna Policji. Policjanci, na miejscu zabawy rozdadzą słuchaczom prezenty od RMF FM. Natomiast patrole drogowe wystawiać będą Mandaty Zaufania i przyznawać punkty za prawidłowa jazdę. Już 5 Punktów Zaufania otwiera szansę na wygranie dodatkowej Skody Fabi Combi, rowerów i sprzętu muzycznego w finale 30 sierpnia.

Dla amatorów słonecznych kąpieli przygotowaliśmy specjalne wydania "Pogody na lato" (od poniedziałku do piątku od 6:30 do 11:00 co pół godziny oraz w weekendy od 07:00 do 11:00 co pół godziny). Fakty zawsze o pełnej oraz o 6:30, 7:30 i 8:30.

W letnią atmosferę wprowadzą Was nowe bloki programowe: "Wstawaj Szkoda Lata", "Czas Letni" oraz "A Noce Są Gorące ". Specjalną letnią propozycją, która pomoże słuchaczom zorganizować czas wolny będą Fakty Kulturalne (od poniedziałku do piątku o 07:30, a w soboty i niedziele o 10:00).

"Wstawaj Szkoda lata" - to poranna propozycja RMF FM na lato (od poniedziałku do piątku od 6:00 do 9:00 a w soboty i niedziele od 7:00 do 9.00).

Już od świtu RMF FM zaprasza na Śniadania na Trawie – kulinarne propozycje Roberta Makłowicza oraz na poranną Gimnastykę Rebusową - ćwiczenia siłowe z dźwiękowymi rebusami i rzeczowymi nagrodami.

Codziennie od godziny 6:00, Tadeusz Sołtys a nastepnie Piotr Urbaniak będą m. in. udowadniać, że "Kanikułki" to urocze wierszowane stworzenia. Figlarne i skąpo odziane limeryki przedstawiał będzie znany aktor Krzysztof Globisz - wytrawny globtroter, przewodnik kanikułkowych podróży do rymu po globusie. Kolejna pozycja to " Don Juan po polsku" - seria zabawnych wykładów Jana Nowickiego, które pomogą letnikom w zgłębianiu tajników sztuki letniego podrywu.

Także i tego lata RMF FM przeniesie się co dzień rano w mroczne czasy polańskie i pogańskie. O tym co mówią ciemne wieki o jasnej pomroczności naszych dziejów słuchacze dowiedzą się z „Nowej Starej Baśni” w wydaniu Tomasza Olbratowskiego i Marcina Ziobro w RMF FM – w programie „Wstawaj, szkoda lata”

Największe przeboje tego lata i wakacyjne muzyczne trendy wyznaczy trzygodzinne wydanie POP Listy ("POP Lista" od poniedziałku do piątku 17:00 - 20:00). Natomiast w każdy weekend Wasze ulubione piosenki zostaną zaprezentowane w ramach Muzyki Na Kartki ("Muzyka na kartki", w każda sobotę i niedzielę 17:00 - 20:00)

Wieczorem przestawiamy się na Czas Letni (od 20.00 do 24.00). Od poniedziałku do piątku zapraszam m.in. na wspólną "Randkę z RMF FM i Interia.pl", której finał rozgrywany będzie w sobotę i w niedzielę. Nagrodami dla zwycięskich par są wspólne wyjazdy na romantyczne weekendy. Tuż po północy słuchacze RMF FM przekonają się, że nie po to czekali cały rok na wakacje, żeby je teraz przespać ("A NOCE SĄ GORĄCE” od 00:00 do 04:00)

POSZUKIWANY/POSZUKIWANA – wakacje w RMF FM zaczynają się 23 czerwca i trwać będą do 31 sierpnia.

(PR RMF); Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM;PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz