Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Radio Region: Złap koszulkę - wygraj nagrodę
19 lipca 2003, 21:49
Od dwóch tygodni, codziennie od poniedziałku do piątku po krakowskich ulicach w niebieskim wozie reporterskim Radia Region 96,7 FM jeżdzą Marcin Bik i Andrzej Gromala. Dla wszystkich słuchaczy, których spotkają po drodze mają niebieskie koszulki Radia Region oraz mnóstwo innych nagród. Jak je zdobyć? Trzeba chodzić w koszulce radiowej.


Promocja Radia Region to część akcji antenowej "Wakacje pełne hitów". Na 96,7 FM czekają wakacyjne programy a dla mieszkańców Krakowa i słuchaczy Radia - dodatkowe atrakcje w postaci konkursów.

Codziennie załoga wozu Radia Region jest w innym miejscu Krakowa i podkrakowskich miejscowościach. Każdy napotkany słuchacz otrzyma koszulkę Radia. Dla osób, które zostaną spotkane na mieście w koszulce Radia Region przewidziano dodatkowe nagrody: aparaty fotograficzne, zegarki, kubki, telefony komórkowe oraz pieniądze - dokładnie 96,7 zł.

Pod koniec wakacji podczas podsumowania akcji "Wakacje pełne hitów" wśród nagrodzonych osób, zostanie rozlosowana wyjątkowa wycieczka do Chorwacji.

To jeszcze nie koniec. Przez całe wakacje w każdą sobotę czeka na Was specjalne wydanie listy przebojów Hop-Bęc. Co tydzień Szymon Rak czeka na Was w innym klubie muzycznym Krakowa. Słuchajcie Radia Region i bawcie się dobrze w wersji klubowej Hop-Bęc.

Tomasz Róg, FAN FM, Radio Region
Zdjęcia: Andrzej Gromala i Marcin Bik

Przeczytaj również:
  • Dobre wyniki Radia Region 96,7 FM (19 lipca 2003)
  • Rok po zamknięciu Blue FM ! (19 lipca 2003)
  • Święto Krakowa z Radiem Region (5 czerwca 2003)
  • Nowe podkłady Radia Region (3 czerwca 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz