Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienna RaMóFka 2003
29 sierpnia 2003, 19:15
Znamy już wszystkie szczegóły jesienne RaMóFki 2003. Publikujemy ją jako pierwsi w sieci! Już od najbliższego poniedziałku RMF FM zaskoczy wszystkich słuchaczy. Głębokie brzmienie. Ostre spojrzenie. Szersza perspektywa. To RMF FM na jesień w trzech zdaniach. Oprócz tego RMF FM to jedyne trójwymiarowe radio w Polsce. Poniżej przedstawiamy wszystkie szczegóły.


SZERSZA PERSPEKTYWA
Od lat najwięcej Polaków zaczyna swój dzień od RMF FM. Od samego rana sięgają po rzetelne, szybko i obrazowo przedstawione informacje - po FAKTY RMF FM. Politycy mijają się z faktami, a Fakty RMF FM - z politykami, ale nigdy z rzeczywistością! Każdego ranka udowadnia to Bogdan Zalewski - człowiek, który wie, co mówi.

FAKTY
Fakty w RMF FM - zawsze o pełnej godzinie. Ale każdego ranka do 9:00 oraz po południu od 15:00 Fakty pojawiać się będą co pół godziny.

FAKTY EKONOMICZNE
Po przerwie wakacyjnej wracają Fakty Ekonomiczne. O 7:33 ,12:06, 16:33 - doniesienia o finansach i biznesie dla tych, którzy chcą ocalić choćby część swoich dochodów przed ICH pazernością.

FAKTY SPORTOWE
W polskim sporcie przynajmniej RMF FM ma dobre wyniki! Fakty Sportowe - od poniedziałku do piątku o 6:30, 8:30, 15:30, 17:30, 21:00 i 22:00; w sobotę i w niedzielę o 8:00, 9:00,17:00,18:00, 19:00.

FAKTY KULTURALNE
Kultura bez cenzury! Od poniedziałku do piątku o 9:00 i 18:00.

FAKTY TYGODNIA
W weekendy wydania Faktów co godzinę, w tym Fakty Tygodnia o 9:00, 10:00, 11:00 i o 12:00. W tych specjalnych wydaniach Faktów znajdziecie Państwo podsumowanie najistotniejszych wydarzeń ostatnich 7 dni.

OSTRE SPOJRZENIE.

WSTAWAJ SZKODA DNIA
WITOLD LAZAR I PRZEMYSŁAW SKOWRON od 6:00 rano w programie "Wstawaj szkoda dnia" przytomnie patrzą na świat w nowym wymiarze, dowcipnie i zaskakująco interpretując rzeczywistość. Witają nadchodzący dzień ostrym felietonem Tomasza Olbratowskiego (codziennie o 7:45) - od lat najbardziej znienawidzonego przez polityków satyryka w kraju.

Dla miłośników najlepszej sensacji z gatunku political fiction, Klara Weritas napisała nową powieść - "Towarzysze ONI". Zobacz to codziennie o 8:45.

MAŁGORZATA KOŚCIELNIAK od 9:00 zdradza to, co aktualne i o czym dopiero będzie się mówiło - ciętym językiem, w kobiecy sposób, ale z pożytkiem dla mężczyzn. ROBERT KONATOWICZ o 12:00 wita głosem, na dźwięk którego drżą damskie serca. Z hojnością prawdziwego dżentelmena obdarza słuchaczki poczuciem humoru i mnóstwem prezentów.

PIOTR URBANIAK od 15:00 prezentuje się w trzech wymiarach. W pierwszym - usłyszą go Państwo na antenie RMF FM. W drugim - zobaczą w serialu " Samo Życie" w telewizji Polsat, w którym wciela się w rolę dziennikarza od niechcenia łamiącego serca niewieście. W trzecim - co miesiąc w "Olivii" dowiedzą się Państwo, co naprawdę myśli o kobietach - felieton Piotra Urbaniaka i Małgorzaty Kościelniak czyli "najprzystojniejsza kobieta i najpiękniejszy mężczyzna w radiu w dialogu pełnym napięć, emocji i uniesień"

GŁĘBOKIE BRZMIENIE.

Moja i Twoja Muzyka - przez całą dobę w RMF FM.

DAREK MACIBOREK od 18:00 zaprasza do świata najlepszej muzyki. POPlista - największy wirtualny klub muzyczny, w którym POParcie utworu przez słuchaczy lub jego odrzucenie, decyduje nie tylko o miejscu na liście, ale i o tym, co obecnie modne i trendy.

TOMASZ KASPRZYK od 20:00 w weekendowe wieczory przedstawia DRAGONY 2003 - muzyczne nagrody RMF FM - i gości w studiu największe gwiazdy muzyki. W każdą niedzielę po 20.00 poznajemy wyniki najnowszego głosowania słuchaczy na Przebój Tygodnia. Raz w miesiącu spośród tych utworów słuchacze wyłaniają Przebój Miesiąca - kandydata do nagrody muzycznej RMF FM DRAGONY'2003.


(PR RMF); Janusz i Grzegorz Nałęcz, PR RMF
Zdjęcia: RMF FM

Przeczytaj również:
  • Będą nas budzić Witek i Przemek (25 sierpnia 2003)
  • Michał Figurski odszedł z RMF FM (22 sierpnia 2003)
  • Tadeusz Sołtys nie będzie prowadził programów (21 sierpnia 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz