Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Kolejna książka z półki RMF FM
23 września 2003, 21:31
Nie ucichły jeszcze echa premiery książki "Bagdad. 67 dni" J. Mikruty i P. Marca (która możecie wygrać w konkursie na naszych stronach), a już dowiadujemy się o kolejnej pozycji literackiej z logo RMF na okładce. Informujemy o tym jako pierwsi! Tym razem za pióro chwycił Andrzej Zaucha - stały korespondent Radia RMF FM w Moskwie. Pisze on książkę, która będzie nosiła tytuł "Moskwa Nord-Ost". Andrzej Zaucha obserwował z bliska dramat ludzi przetrzymywanych przez czeczeńskich terrorystów w teatrze na Dubrowce. Już od pierwszych chwil moskiewski korespondent RMF FM był pod teatrem skąd informował słuchaczy RMF FM o przebiegu zdarzeń.


"Moskwa Nord-Ost" to książka opisująca nie tylko faktografię tragicznych zdarzeń, to także zbiór przeżyć zakładników (widzów, aktorów i pracowników teatru) i historia samego musicalu "Nord-Ost". Można zaryzykować nawet stwierdzenie, że będzie to kompendium wiedzy o wydarzeniach 23 pażdziernika 2002r. Andrzej Zaucha ujawni nam także niepublikowane wcześniej ustalenia późniejszego śledztwa w tej sprawie. Nie zabraknie także historii konfliktu rosyjsko-czeczeńskiego. Wszystko to napisane jest bardzo przystępnym językiem.

Już teraz polecamy tą książkę! Data jej premiery nie jest jeszcze znana. Na razie nanoszone są ostatnie poprawki, trwają przygotowania do druku.

Więcej informacji na temat tej książki już wkrótce. Tylko na FAN FM. Dowiedz się pierwszy!

Moskwa Nord-Ost to nie pierwsza książka napisana przez Ludzi RMF FM. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z już wydanych pozycji literackich:

- Eli Barbur "Ten za nim", "Wzgórza krzyku", "Grupy na wolnym powietrzu" więcej o książkach

- Sylwia Paszkowska i Natalia Chanek "Sex libries" (dodatek do miesięcznika Oliwia)

- Katarzyna Szymańska-Borginon "W piżamie do Europy" więcej o książce

- Jan Mikruta i Przemysław Marzec "Bagdad. 67 dni" wygraj książkę!

Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Bagdad. 67 dni - konkurs na FAN FM (19 września 2003)
  • Jan Mikruta i Przemysław Marzec na CZATerii (18 września 2003)
  • J. Mikruta P. Marzec – Bagdad. 67 dni (8 września 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz