Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Gratka dla internautów na www.rmf.fm
17 października 2003, 20:45
Niedawno informowaliśmy o konkursie przygotowanym przez RMF FM i Telewizję Polsat, w którym nagrodami były zaproszenia na koncerty Idola. Tym razem, po raz kolejny, RMF FM przygotowało atrakcje specjalnie dla internautów. Są nimi dwa nowe konkursy: związane z wydaniem specjalnym filmu Disney'a oraz Kasią Klich.

Pierwszy to iście królewska zabawa. Dotyczy wydania specjalnego filmu "Król Lew", a polega na wyłapywaniu na antenie RMF FM "królewskich" słów wypowiedzianych przez Przemysława Skowrona (takich, które zawierają wyraz "lew", np. te-lew-izor). Gdy tylko pojawią się one na antenie należy zadzwonić pod numer (0-12) 2 000 000. Tam czekać będą na Was kasety z filmem "Król Lew" oraz nagroda główna Odtwarzacz DVD, płyta DVD z filmem "Król Lew" i pluszowa niespodzianka. Przewidziano także nagrody pocieszenia.

Kolejny konkurs dotyczy najnowszej płyty Kasi Klich "Kobieta Szpieg". Polega na opisaniu swojego "Psa ogrodnika" w specjalnym formularzu znajdującym się na stronach RMF FM lub wysłaniu kartki pocztowej (dołączonej do płyty "Kobieta Szpieg"). Zwycięzców wybierze Jury w składzie: Kasia Klich, Przedstawiciele MTV Polska, Cosmopolitan oraz RMF FM. Nagrodami są zestawy kosmetyków kolorowych firmy RIMMEL, a główną wieża SONY. Więcej szczegółów na stronach Radia RMF FM.

Internauci nie mogą się czuć nieusatysfakcjonowani tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, iż to nie koniec internetowych konkursów w RMF FM.

Piotr Bukowski, FAN FM Wrocław, www.rmf.fm

Przeczytaj również:
  • Nowości na stronach Montera (11 października 2003)
  • Zaproszenia na Idola w RMF FM (9 października 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz