Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Już za tydzień 7. Targi Książki w Krakowie
18 października 2003, 22:12
W dniach 23 - 26 października odbędą się na terenie kompleksu targowego przy ulicy G. Zapolskiej już siódmy raz Targi Książki w Krakowie. W tym roku wydawnictwo BOSZ i radio RMF FM przygotowało ogromną niespodziankę dla swoich słuchaczy i wszystkich wielbicieli książek. W sobotę 25 października odbędzie się spotkanie z korespondentami RMF FM i autorami książek: Katarzyną Szymańską-Borginon, Janem Mikrutą, Przemysławem Marcem oraz Andrzejem Zauchą.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 25 października w sali nr 1 o godzinie 15. Od godziny 16 pracownicy Radia będą dostępni dla wszystkich zainteresowanych na stoisku A10 w hali "Targów w Krakowie"

Przypomnijmy, że Katarzyna Szymańska-Borginon będzie opowiadać i podpisywać swoją książkę pt. "W piżamie do Europy", w której przedstawi wyboistą drogę Polski do Unii Europejskiej.

Również Jan Mikruta i Przemysław Marzec autorzy książki "Bagdad. 67 dni", będą podpisywać swój zapis wydarzeń, które spotkały ich podczas wojny w Iraku, której byli naoczynmi świadkami.

Podczas 7. Targów Książki odbędzie się premiera kolejnej pozycji firmowanej logotypem RMF FM pt. "Moskwa. Nord-Ost". Autorem tej książki jest Andrzej Zaucha, który przedstawił w niej reportaż o zamachu na Teatr na Dubrowce w stolicy Rosji - Moskwie.

To i wiele więcej atrakcji znajdziecie w dniach 23-26 października w Krakowie.

Specjalna relacja ze spotkania z dziennikarzami RMF FM już wkrótce na stronach FAN FM.

Tomasz Róg, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz