Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Piosenki na Walentynki" w RMF FM
6 lutego 2004, 21:48
Walentynkowa zabawa, w czasie której każdy będzie mógł zadedykować ukochanej osobie jedną z najpiękniejszych piosenek miłosnych, rozpocznie się już 9 i potrwa do 14 lutego: dnia wszystkich zakochanych.


Przez cały Tydzień Zakochanych na antenie radia RMF FM prezentowane będą utwory ze specjalnie na tę okoliczność przygotowanej listy. Każdej z piosenek przyporządkowane zostanie hasło, dzięki któremu będzie można szybko i łatwo zadedykować wybrana kompozycje.

Aby zamówić wyjątkowo romantyczny prezent na Walentynki, należy wysłać pod wspólny dla wszystkich operatorów sieci komórkowych numer 7271 SMS z hasłem piosenki, swoim imieniem oraz numerem telefonu ukochanej osoby, której piosenkę dedykujemy.

I tak 14 lutego, w dniu świętego Walentego, każda obdarowana piosenką osoba dostanie od radia RMF FM wyjątkowego SMS-a, w którym otrzyma miłosną dedykację od kochającej ją osoby na chwilę przed emisją wybranej dla niej piosenki.

Dodatkowo, wśród wszystkich osób, które prześlą do Radia SMSa z prośbą o dedykację piosenki swojej Walentynce, rozlosujemy nagrody: będą kwiaty i prezenty dla zakochanych - zestawy ERA i oczywiście Najlepsza Muzyka do usłyszenia w RMF FM!

Lista utworów; piosenek miłosnych dostępna będzie od poniedziałku, 9 lutego na stronach internetowych www.rmf.fm; będzie również dwukrotnie wydrukowana w jednym z dzienników ogólnopolskich.

Public Relations RMF FM, FAN FM, Public Relations RMF FM

Przeczytaj również:
  • Płyta "Najlepsza Muzyka! Do usłyszenia" już 9 lutego! (6 lutego 2004)
  • Michał Kowalewski: z Trójki do RMF FM (21 stycznia 2004)
  • Olimpiada FM 2004 (19 stycznia 2004)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz