Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Top Trendy 2004" już w czerwcu
11 lutego 2004, 13:22
23 lutego w Warszawie odbędzie się "Gala Top Trendy 2004", będąca zapowiedzią drugiej edycji festiwalu o takiej samej nazwie, który udanie zadebiutował w ubiegłym roku. Podczas imprezy w hotelu "Sheraton" na scenie pojawią się m.in. Kayah, Ewelina Flinta oraz zespoły Łzy i Arka Noego. Specjalnym gościem będzie "Światowy Idol", Kurt Nilsen z Norwegii.

Dwudniowy festiwal "Top Trendy" pojawił się w rozkładzie polskich imprez muzycznych w lipcu 2003 roku.

Podczas pierwszego koncertu "Trendy", zorganizowanego w Operze Leśnej w Sopocie, zaprezentowali się młodzi wykonawcy, m.in. Oxy.Gen, Cool Kids Of Death, Negatyw, Anna Dąbrowska i Marcin Rozynek.

Dzień później, w części nazwanej "Top", zagrały największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. Kasia Kowalska, Edyta Górniak, Łzy, Myslovitz, Wilki i Raz Dwa Trzy.

23 lutego w Warszawie odbędzie się "Gala Top Trendy 2004", będąca zapowiedzią festiwalu, który w tym roku zaplanowano na 26 i 27 czerwca.

Podczas imprezy zostanie ogłoszony skład złotej dziesiątki gwiazd, wyłonionej na podstawie sprzedaży płyt, które pojawią się latem w Operze Leśnej. Największe szanse mają m.in. Arka Noego, Blue Cafe, Bajm, Myslovitz, Kasia Kowalska, Łzy, Jan Borysewicz z Pawłem Kukizem, Kayah i Ewelina Flinta.

Specjalne jury, złożone z przedstawicieli organizatorów, dokona też wyboru młodych wykonawców, którzy zaprezentują swe umiejętności w pierwszym dniu festiwalu.

Gospodarzem "Gali Top Trendy 2004", którą telewizja Polsat pokaże 28 lutego, będzie Michał Milowicz. Wśród prowadzących galę pojawią się też Cezary Pazura, Kuba Wojewódzki i Maciek Rock.

INTERIA.PL jest współorganizatorem festiwalu Top Trendy 2004. Na specjalnej stronie użytkownicy portlubędą mogli wybrać jednego młodego wykonawcę, który zaprezentuje się podczas imprezy, w części "Trendy", prezentującej najciekawsze nowe twarze polskiej muzyki.

(INTERIA.PL), FAN FM, INTERIA.PL

Przeczytaj również:
  • Będzie druga edycja festiwalu "TOP-Trendy" (8 lutego 2004)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz