Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM promuje książki
17 lutego 2004, 21:03
Patronat medialny RMF FM zatacza coraz szersze kręgi. Po wydawnictwach muzycznych, filmach, koncertach i imprezach kulturalnych przyszedł czas na słowo pisane. RMF FM promuje książki już od ponad roku, jednak w lutym 2004 w księgarniach pojawi się wyjątkowo dużo książek z logo RMF FM. Aż 6 nowych tytułów z górnej półki będzie reklamowanych na antenie oraz na stronach www.rmf.fm - wszystko po to by zwiększyć bardzo mizerne polskie czytelnictwo.

Oto niektóre tytuły objęte patronatem:

Napad, Robin'a Cook'a - najnowsza powieść mistrza medycznego thrillera.

Sekret hiszpańskiej sekretarki, Eduardo Mendozy - Wytrawny detektyw, znany już czytelnikom bestsellerowej Przygody fryzjera damskiego ze swej wątpliwej nieomylności i nie zawsze celnie wysnuwanych wniosków, wyrusza na trop kolejnej zagadki.

Wędrówki, M.Crichton'a - są rodzajem osobliwego pamiętnika w którym granice ludzkich możliwości są głównym przedmiotem zainteresowania i poszukiwań Crichtona

Porządek alfabetyczny, J.J. Milas'a - znakomicie napisana powieść, w która łączy wątek alternatywnych światów z porządkiem liter i znaków, wyznaczającym granice naszej rzeczywistości.

Zapłata, Philip K. Dick'a - zbiór dwunastu krótkich opowiadań kultowego twórcy fantastyki naukowej. Tym, co łączy te powstałe na przestrzeni ponad dwudziestu lat historie, jest atmosfera ciągłego lęku przed, często niemożliwymi do wyjaśnienia, zagrożeniami.

Męskie gry, A. Marininy - gdzie Major Anastazja Kamieńska ma do rozwiązania sprawę siedmiu morderstw, popełnionych przez seryjnego zabójcę.

Warto także przypomnieć, że RMF FM nie tylko promuje książki wydane przez innych, ale także przyczynia się do ich powstawania. W 2003 roku korespondenci RMF FM wydali aż trzy książki z serii "Przez dziurkę od klucza" (czytaj!). Już nie długo kolejną książkę pt. "Stella Maris" wyda Eli Barbur - bliskowschodni korespondent RMF FM - o czym szeroko informowaliśmy na FAN FM. A jak niedawno informował Press być może książki napiszą korespondenci RMF FM: Aleksandra Bajka i Grzegorz Jasiński.

Nie pozostaje nam nic innego tylko zaprosić Was do księgarń!

(PR RMF); Janusz i Grzegorz Nałęcz, Public Relations RMF FM; FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz