Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Gala TOP-Trendy 2004 - relacja w Polsacie
26 lutego 2004, 20:55
Już w sobotę, 28 lutego 2004 na antenie telewizji Polsat będziemy mogli zobaczyć Galę TOP-Trendy (godz. 20.05 - cz. I i godz. 21.20 - cz.II), która odbyła się w poniedziałek 23 lutego w warszawskim hotelu Sheraton. Gala ta rozpoczęła cykl imprez przygotowujących nas wszystkich do wielkiego festiwalu TOP-Trendy 2004 w czerwcu. Podczas gali zostanie zaprezentowanych 12 jurorów, wśród których znaleźli się przedstawiciele RMF FM.

Żółto-niebieska czwórka jurorów to: Małgorzata Kościelniak, Tomasz Kasprzyk, Darek Maciborek i Adam Czerwiński. Każdy juror wybierze swoich kandydatów do koncertu "Trendy" - promującego nieznanych polskich artystów.

Podczas Gali dwunasta jurorów (po 4. z RMF FM, Polsatu i Stowarzyszenia Menadżerów Artystów Polskich) została podzielona na 6 par. Jurorzy przez 6 tygodni zdobywać będą na antenie Polsatu głosy widzów dla wytypowanych przez siebie wykonawców w programie "TOP Trendy News". W każdym programie z tego cyklu wystąpi jedna para jurorów, która przedstawi wytypowanego przez siebie wykonawcę i będą przekonywać oglądających Polsat do głosowania na dany zespół za pomocą smsów.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie zespoły do koncertu "Trendy" wytypowali przedstawiciele RMF FM koniecznie oglądaj relację w Polsacie (28 lutego, sobota godz. 20.05 - cz. I i godz. 21.20 - cz.II).

Podczas Gali, której gośćmi byli Kayah, Ewelina Flinta i Łzy, wystąpi światowy Idol Kurt Nielsen, który wykona 6 utwórów. Podczas imprezy wręczono także dwie nagrody za sprzedaż płyt. Krzysztof Krawczyk odebrał Złotą płytę za składankę swych "Złotych przebojów", a Arka Noego Platynową płytę za album "Daj na zgodę".

Przedstawiamy Wam jako pierwsi zdjęcia Małgorzaty Kościelniak - jednej z 4 żółto-niebieskich jurorów, wykonane specjalnie na potrzeby TOP-Trendów.A oto co odpowiedziała nam Gosia na pytanie: Jak oceniasz cały projekt TOP-Trendy - czy według Ciebie pozwala on na wypromowanie nowych gwiazd muzyki?
Mam nadzieję, że Trendy pozwolą na pokazanie szerszej publiczności ciekawych zespołów, które istnieją, grają i przebić się nie mogą, bo jest monopol na kilkanaście gwiazd promowanych bez litości.

Współorganizatorami gali i koncertu są Telewizja Polsat S.A. i firma PERFORMANCE Marketing Group. Patronat: Stowarzyszenie Menadżerów Artystów Polskich (SMAP). Partnerem medialnym jest radio RMF FM. Partnerem internetowym - INTERIA.PL

Nowe informacje o TOP-Trendach znajdziecie już niedługo na FAN FM

Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM; www.toptrendy.interia.pl
Zdjęcia: dzięki uprzejmości Małgorzaty Kościelniak

Przeczytaj również:
  • TOP-Trendy 2004 rozpoczęte (24 lutego 2004)
  • "Top Trendy 2004" już w czerwcu (11 lutego 2004)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz