FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Główna postać newsroom'u do wakacji 2001
UWAGA! Cytat: "jest to piękna, niezwykła kobieta! Taka piękna..." Te słowa powiedział reporter RMF-u. Ale także fani RMF-u tak twierdzą, np. w księgach gości.

Ewa Drzyzga była bardzo znaną reporterką radia RMF FM. Prowadziła wiadomości i poranny "Obraz dnia" (dawniej popołudniowe RadioMuzykaFakty). Od wakacji 2001 możemy ją tylko oglądać - w telewizji TVN o 18.15 od poniedziałku do piątku prowadzi talk-show "Rozmowy w toku".

Jej wywiady przykuwają nas do siedzeń. Mimo, że jest w miarę młodą osobą (i jak sama powiedziała: "nie bardzo jeszcze doświadczoną w życiu") jest zawsze przygotowana do programów, a jej pytania niezwykle inteligentne. Wystąpiła też w "Kilerze" jako dziennikarka. Została Dyrektorem Informacji RMF-u, ale zrezygnowała. Jest mężatką. Jej mężem jest Andrzej Roszak - wybitny dziennikarz RMF-u, a teraz pracownik TVN.

Pierwszą audycję poprowadziła gdzieś w połowie 1991 roku. Program trwał od 22 do 1. Wybrała się na miasto (w krótkiej spódniczce i szpilkach). Miała za zadanie znaleźć skoczków na bungi. Ktoś zaproponował jej skok ze spadochronu. Spytała się producenta, czy ma skoczyć. Odpowiedział, że tak. Jak skoczyła, to spodobało jej się. Podczas skoku cały czas mówiła do mikrofonu. Spadochron się otworzył. Wylądowała w jakiejś pszenicy.
Rozmowy w toku
Po ośmiu latach pracy trafiło jej się, że nie było serwisu informacyjnego. Po sprawdzeniu ośmiu mikrofonów w studiu i dwóch w reżyserce machnęła ręką i poszła do newsroom'u, bo wszystkie mikrofony nie działały. Bardzo przeżywała, że to jej trafił się jedyny serwis, którego nie było.

Do radia została zaciągnięta przez twórców RMF FM. Z tej sytuacji cieszyła się mama Ewy. Ewy ciągle nie było w domu z powodu gry w teatrze studenckim.
Ostatnio odstresowuje się (z pomocą przyjaciela - ciekawe!).
Mówi, że to ona zmusiła szefów finansowych do założenia stron w Internecie. Była w Stanach Zjednoczonych i tam poznała co to jest Internet. Od razu się w nim zakochała i tak powstało: www.rmf.fm.

Nominowana w 2001 roku do Telekamer za prowadzenie "Rozmów w toku". Nie udało się, ale... Za rok, może dwa?

Przeczytaj też wywiad z PRESS 2/2001. Kliknij!

Desiek 20.11.2000
Ewa

Ewa

Ewa

Ewa

Ewa w Rozmowach w toku:
Ewa

Ewa

Ewa

Ewa

Ewa

Ewa

Ewa

Ewa na gali Telekamer 2001:
Telekamera1

Telekamera2  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz